Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tej okozhatta a rosszullétet?

Tej okozhatta a rosszullétet?

Figyelt kérdés

Ma délután zabkását csináltam, de nem fele tej-fele vízzel öntöttem fel, hanem csak tejjel (kis adagot csináltam 1 dl tej volt összesen, zsírszegény). Megettem és utána olyan érzésem támadt, mint amikor az embert túl sok/túl erős kávét iszik. Hevesebben vert a szívem, melegem lett, émelyegtem. Lehet ez annak az oka, hogy elszoktam a tömény tejtől vagy mi? (Így, hogy csak higítva fogyasztottam egy ideig, a sima tejet sokkal édesebbnek éreztem.)


Megjegyzem nem eszem cukros dolgokat, kenyeret és társait se, tejterméből hébe-hóba kefirt, natúr joghurtot vagy sajtot.



#tej #zabkása #rosszullét zab
2013. jan. 19. 01:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja, várható élettartam.

Itt van

[link]

2013. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!