Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak még? Vagy elég...

Hogyan fogyjak még? Vagy elég ha hasra gyúrok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fiú vagyok, 16 éves, 173-175 cm között.. 58 kiló vagyok, a télen 20 kilót fogytam kb.. kondizás mellett.. hogy tudom azt elérni hogy a hasam kockásabb legyen? 4 kockám látszik de az is elég gyér.. többi nem látszik, és szerintem hasam alján van még 1 kis felesleg.. szerintetek hogy é rhetem el a 6 kockát pl? még fogyjak 3-4 kilót?
2012. aug. 18. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a kockák teljesen látszódjanak, minél kisebb testzsírszázalékot kell elérni, tehát igen, még egy picit le kéne pucolni magadról. DE! Helyi zsírégetés nincs, nem fogsz csak a hasadról fogyni. Továbbá most teljesen jó a testúlyod, biztos ennyire nagyon fontosak a kockák? Fenntartnai nagyon nehéz lesz.
2012. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

58 kg vagy és még fogyni akarsz? Kockás hashoz alacsony testzsírszázalék kell, de ne szálkásíts tovább!


Kezd el a tömegnövelést. Étrended legyen! Edzésterved kérlek írd le!


1 év múlva szálkásíthatsz egy kicsit, de nem sokat, előtte meg egyáltalán ne!

2012. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Enni eddig rendesen ettem, annyi hogy 6 körül vacsorázok, utána se otthon ülök, kimegyek városba, ne mis az h futni de sétálni ami sokat, mégis kis mozgás.. per pillanat most nem kondizok, azt szeptemberbe fogom folytatni, de a kondi alatt azt értem hogy gyúrok.. nem fogyásra mentem kondi ban.. itthon próbálok hasra gyúrni.. hasprések, felülések, lábfelhúzás meg ilyenek, ezt midnen nap csinálom, kb 2 hónapja, ez idő alatt jött k ia 4 kockám, de sajnos a másik 5,6 nem akar.. pedig még csak azt szeretném, és ne mtudom mért, az 58 kilómhoz képest, még mindig van rajtam 1 kis felesleg!
2012. aug. 18. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Annyira buta vagy, hogy az nem semmi!:)


1: 6 körül vacsorázol? Később miért nem eszel? Így nem lesz erőd mozogni. Ja és az 100% hogy rohadt sok izmot vesztettél, mivel elmondásod szerint 58kg vagy és még van rajtad felesleg. Mondok neked valamit: nem zsírból fogytál, hanem izomból.


2: Kondi alatt azt érted hogy gyúrsz. Mivan?! :) Amúgy is gyúrni csak a cigányok vagy a műmájerek szoktak...


3: Hasedzés: fölösleges, hülyeség. Kockahasat akarsz. Na csinálhatsz napi 4143124124125167846123480497125893207406571560794602078-9 db hasprést nem lesz kockás hasad. Ez mind a testzsírszázalékodtól függ.


4: Ne akarj kockahasat. Még. Mert ha leszálkásodsz addig, hogy szép, kidolgozott hasad lesz, akkor úgy fogsz kinézni mint Gollam. Ha rám hallgatsz akkor kezdj el tömegelni. Napi 2g fehérje/tskg és 5g ch/tskg.

fehérje: sovány húsok, túró, tojás, halak és protein kieg.

ch.: rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér és -tészta és sok zöldség

Edzés után gyors felszívódású fehérje és ch(dextróz pl)


Edzést folytasd. Heti 4x pl. Mindenre eddz! (láb, hát, bic, tric, váll, mell) Mindig akkora súllyal, hogy 8-12 ismétlés legyen. 3-5 szériákban csináld. Itt találsz gyakorlatokat: [link]


DE EZT ELŐSZÖR FELTÉTLENÜL OLVASD EL MERT NEM VAGY TISZTÁBAN A DOLGOKKAL! [link] [link]

2012. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!