Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Alacsony kalóriatartalmú de...

Alacsony kalóriatartalmú de laktató étel recepteket keresek:) ?

Figyelt kérdés

aug. 20. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
zabkása
aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az használt, hogy szép lassan megszoktam a kisebb adagokat. Igaz, hogy túlevéses zavarból gyógyulva az elején nagyon nehéz volt, de már jóllakok a kisebb adagokkal is.
aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Joghurt, zsírsz túró, 1 ek zab, gyumolcs
aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyesek: lencse, sárgaborsó, zöldborsó, bab, zöldbab. Magas fehérje tartalom, sok rost és jó minőségű szénhidrát. Az, hogy pl. a sárgaborsónak 100 g-ra magas a kalórája, ne ijesszen meg, vízzel megszívja magát és rengeteg lesz 100 g-ból.
aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Öszintén szólva nem értem a zabpehely-válaszokat, már sokszor olvastam, de eltekintve attól, hogy szerintem ennél rosszabb ízü étel nem létezik, engem nem laktat, fél óra után olyan éhes leszek töle, hogy még a asztalt is meg tudnám enni.
aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem zabpehely, hanem zabkása. Hogyhogy rossz az íze? Azzal ízesíted, amivel csak akarod...
aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Saláták, zöldsaláták, mindenféle zöldséggel, amit szeretsz. Én nem tudok annyit megenni belőle, hogy sok kalória legyen.
aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami rostosabb zöldség
aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

-50g zab

-10g kakaópor

-Édesítőszert összetörsz (egyéni, hogy ki hogy szereti, én édesen eszem, szóval nekem 40db kis pötty simán belemegy)

550-600ml forró víz


Összekevered, be a mikróba, majd 3x megvárod, amíg felfut.

Tehát 1x felfut (teljesen a tál tetejéig) kiveszed, megkevered, és ezt eljátszod még 2x.


Beteszed a hűtőbe, pár óra alatt összeáll, kész.


Ez kb. ~210-220 kalória és akkora adag, mint a fejem. (a fejem nem kicsi.. :D)

Finom-e? Szerintem ennyi kalóriáért ne várjunk Gordon Ramsey féle ételt, de teljesen rendben van. Ehhez hozzádobsz 250g (így kb. ~350 kalória lesz) almát és tényleg akkora adag lesz, hogy alig bírod megenni.


Én alma nélkül szoktam enni és, ha ez nekem elég 80kgos férfiként, akkor itt a legtöbb embernek is, mivel itt nagyrészt nők vannak ebben a topicban.

aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!