Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Alacsony kalóriatartalmú de...

Alacsony kalóriatartalmú de laktató étel recepteket keresek:) ?

Figyelt kérdés

aug. 20. 23:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

A zabkása finom, ha normálisan meg van főzve, mint a tejbegríz. Az ilyen mikrós meg áztatós módszerek valóban rosszak, kissé nyers és fűrészporos. És normális, natúr zabpelyhet kell venni, nem ezeket a tasakos, instant baromságokat.

Egy rész zabpehely, egy rész víz, egy rész tej.

Csak vízzel nem finom.

aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"40db kis pötty"

Talán inkább 4, nem? :)

aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%

"Nem zabpehely, hanem zabkása. Hogyhogy rossz az íze? Azzal ízesíted, amivel csak akarod..."


Az zabpehelyböl készül, és a zab alapíze az, ami szerintem ocsmány, és az marad is benne, akármit is teszek hozzá.

aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Ízlések és pofonok. Én meg a majonézt nem szeretem. A zabot azt igen, főzés nélkül is müzlinek, meg zabkásának is.
aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez igaz. (A majonézt én sem szeretem, de ez lényegtelen)
aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%

#12

Nem, nem írtam el, tényleg 40db.

aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mai ebédem 75 gr répa és 75 gr krumpli kockázva megfőzve, 15 deka cékla kockázva, rá 2 gr olaj és fűszerekkel megsütöttem. Rá fél víz alapú tonhalkonzerv felét kevertem ki 20 gr kókuszjoghurttal (nem ehetek tejet).

Az egész 240 kcal és tele vagyok

aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!