Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Van itt olyan aki alacsony...

Van itt olyan aki alacsony szénhidrátos diétán van?

Figyelt kérdés

Sokszor fogytam már kalóriaszámlálásal de mindig visszajött.

Arra gondoltam most kipróbálom amennyire tudom annyira csökkentem a szénhidrátot.

Ha valaki szintén így fogy tudna tanácsokat adni stb..?



2020. júl. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen mindegy, mivel fogysz le, ha utána visszaállsz ugyanarra az életmódra, amivel meghíztál, újból meg fogsz...

Ezért nem jók az ilyen fogyókúrák. Hatásosak, de ha nem követi életmódváltás, visszahízod.

Ha meg már most életmódot váltasz, akkor az alapból fogyással jár. És könnyebb egy ilyet fenntartani, mint egy sikeres szezondiéta után váltani.

2020. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én életmódot vàltottam szénhidràtszegény étrenddel. Eddig -52 kg. Nagyon szeretem és jól érzem magam így. Nem szeretnék màr màshogy enni. SOHA!

Próbàlkoztam régen kalóriaszegény diétàkkal, soha célba se értem, nem jött be, sokat voltam éhes, szenvedtem. Szerintem hülyeség az egész. Nem a kalória a lényeg.


Konkrétan mire vagy kívàncsi?

Én annyira vittem le a szénhidràtot, amennyivel jól érzem magam, megy a fogyàs, és elég vàltozatos a kaja szâmomra. Sok zsírt viszek be, sok fehérjét, kevés szénhidràttal. Ch 80-85 gramm, max 90.

Tojàst eszem, húsokat, rengeteg zöldséget, tejtermékeket, olajos magvakat, sonkàt, kolbàszt, virslit, szalonnàt, felvàgottakat, szénhidràtcsökkentett kenyeret- és tésztàt, diabetikus édességeket mértékkel.

Majdnem màsfél éve eszem így. Nem hiányzik a régi életem egyàltalàn. Ez az az életmód amit sok sok éve kerestem, mióta próbàlkoztam fogyàssal.

2020. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok, az kimaradt, hogy dietetikus ajànlàsa a sok zsír/ kevés szénhidràt. 😊
2020. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En pld carnivore-diet et csinalok, ami szinte 0 szenhidrat es nagyon sok hus es zsir. Eddig eleg sokat fogytam vele, de en elotte sokat ketogen dietaztam is szoval nem volt nehez atallni. Mindnekepp ajanlom
2020. júl. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én általában fehérjében gazdag ételeket szoktam enni, 7 éve vagyok cukorbeteg ez miatt pedig nyilván diétára vagyok fogva, a reggelim 35g ch, tízórai 15, ebéd 65, uzsonna 25 a vacsora pedig 40g. Egy hétig ha gondolod próbáld ki és írd meg az eredményt
2020. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!