Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyinek számoljam ezt, hány...

Mennyinek számoljam ezt, hány gramm lehet?

Figyelt kérdés

rájöttem egy pofonegyszerű dologra ami eddig eszembe sem jutott, sokkal elviselhetőbb a natúrjoghurt számomra ha egy kávéskanál ízesített tejsavófehérjeport teszek bele. mérlegem nincs, és tudom hogy ezeknek sem egységes a mérete, ez a háztartásban lévő legkisebb kanál, kb egy teáskanál fele, talán ez a méret [link]

neten is elég változatos értékeket találok, 1 kávéskanál sót 7 grammnak, lisztet 3 grammnak ír, és fogalmam sincs hogy púposat vagy csapottat jelent ez az értek szóval aki egy kicsit jobban konyít hozzá leírná mennyi lehet egy ilyen pici kanál csapott tejsavófehérjepor kb.? (tudom elenyésző mennyiség de mivel napi étrendbe építeném hosszútávra, így igazítom a többi mindent hozzá)


2017. dec. 11. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy púpos leveses kanál kb 22-3gr fehérje, ez alapján kiszámolod, hogy amit beleakarsz rakni fehérjét a joghurtba abból mondjuk például 4 kanál kell, hogy kapj egy púpos leveses kanálnyit, akkor 22/4= 6 gramm 1 olyan adag. Vagy csak simán rárakod mérlegre, vagy a fehérjéhez nem járt adagoló kanál? Azon nincsen rajt, h például az adagoló kanál negyede 25ml fele 50ml ? (enyémen rajt van azért kérdem)
2017. dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!