Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha nem kell fogynom akkor ne...

Ha nem kell fogynom akkor ne foggyak?

Figyelt kérdés
Szoval normalis a sulyom 161/53 kilo. De rettegek az elhiastil es alalndoan fogyozni kezdek aztan rajovok hogy nekem minek es abbahagyom es utana tele zabalom magam es jojet ujra az eegsz mit tegyek en beleorulok ebbe

2017. nov. 30. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell fogyóznod. Elég ha odafigyelsz arra, h mit eszel. Elég ha nem zabálod agyon magad. A cukros üdítőkből és édességekből ne fogyassz sokat, a héten 2x esetleg :) Mindent ehetsz csak mértékkel :)
2017. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 168 vagyok és 53kg. Szerintem nekem normális a súlyom. Kezdj el mozogni és csak akkor egyél ha éhes vagy. Édességet cukros levet felejtsd el vagy csak alkalom szerűen és nem lesz gond. Próbálj más dolgokkal foglalkozni mint az evés. Nem azért élünk, hogy együnk hanem fordítva.
2017. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
..."mit tegyek en beleorulok ebbe"... már nem fogsz beleőrülni....
2017. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat foglalkozol magaddal.Nézz körbe annyi érdekes dolog van.Tanulj, dolgozz, barátkozz, találj hobbit, törődj a családoddal.

Sokkal normálisabban eszik az ember ha nem unatkozik...szerintem.

2017. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Köszi, hogy a válaszomat lepontoztad. Inkább megfogadhattad volna. Nem én vagyok pufi és kezdődő bulémiás, hanem te. Felőlem telizabálhatod magad minden este ☺ csak azt nem tudom minek teszel fel egy kérdést ha nem érdekel a megoldás.
2017. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj meg helyesen írni addig sem az evéssel vagy elfoglalva.
2017. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#2 nem mindenki olyan ropivekony mint te, szval nem kell lepufizni, aki kicsit erosebb csontozatu!


Kerdezo: Szerintem a sulyod 48-55-ig normalis. Szval nem kell fogyoznod, viszont nem artana odafigyelni arra h mit eszel. Igyal csak vizet (napi min 1,5-2 litert) es egyel sok zoldseget es gyumolcsot. Sportolj es izmosodj☺

2017. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Él sportoló vagyok csak van egy év kihagyásom és ezért félek,mert ott centire dekára megmérnek mielőt részveszek a versenyen... Egyátalán nem vagyok pufi most csak félek hogy az leszek ennyi... De ezen az oldalon a rossz indulat vezérel. Tisztelet a kivételnek!
2017. dec. 1. 07:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Van akit a rosszindulat vezérel, de tudod amikor az 50. tizenéves gebe lányka felteszi az idióta kérdéseit van akit ez már bosszant.

Amit az utolsó hsz-ban írtál kifejthetted volna a kérdésben és lehet más jellegű válaszokat kaptál volna.

Amúgy meg ne törődj a rosszindulattal, ne hagyd magad mérgezni vele.

Amúgy meg a "nem én vagyok pufi" hozzászólás még viccnek is rossz volt....

2017. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7. Nem vagyok ropi vékony. Normális testalkatom van pici felesleggel hogy legyen némi tartalékom ha megbetegednék. Csak hulla fárasztó a napi 10db ilyen marha kérdés. Komolyan ez a legnagyobb baja valakinek? Ez annyira szánalmas.
2017. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!