Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1km-ert gyalogoltam hany...

1km-ert gyalogoltam hany kaloriat egettem el kozben?

Figyelt kérdés
Kozepes tempoval haladtam,nem is siettem de nem is volt tul lassu.
2017. ápr. 1. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
közepes mennyiséget, nem túl sokat és nem is túl keveset
2017. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50-et maximum
2017. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én tapasztalatom kb egy mérföld alatt égetek 100 kcal-t az én 60 kilómmal, sebességtől függetlenül. 1 km kb. 0.6 mérföld, az én méretemmel 60 kcal-t égetnék. Ha te nagyobb testsúlyú vagy, akkor többet égettél, ha kisebb, akkor kevesebbet.
2017. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna nem fogsz 100 kcalt elégetni 60 kilóval 1 mérföld alatt, ez normális kicsit tempósabb sétatempóval azt jelentené, hogy óránként 400 kcalt égetsz sétával. Ez talán egy 100 kilós embernél reális. 650 kcalt égetek el kb egy 12 kmes 1 órás kocogás alatt 75 kilósan és ezt egy 80E ft-os polar óra méri pulzus mérő övvel, nem egy random kalkulátor szám. A te matekod szerint, te ugyan ezen a távon több kalóriát égetsz jóval kisebb intenzitással és testömeggel.
2017. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 - nekem a 12 km/h nem kocogas, hanem verseny tempo, mert alacsony vagyok. Kulonbozoek vagyunk, azert, mert a te tested mashogy mukodik, mint az enyem, attol egyikonknek sincs jobban igaza.


Kerdezo ugy tett fel kerdest, hogy semmit nem tudunk a nemerol, merteterol, eletkorarol. Igy max becsulni lehet, ami 40-80 kcal kozott lesz valahol.

2017. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!