Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így jó lenne, vagy változta...

Ez így jó lenne, vagy változtassak rajta? Várom a tanácsaitokat. A többi lent. Thx

Figyelt kérdés

16 éves lány, jelenleg 53 kg és 163 centiméter vagyok. Vékonyabb testalkatú vagyok, de szeretnék szép lapos hasat, esetleg majd évek múlva lehet belőle kockás is. Szóval szálkásítani szeretnék. de nem tudom, hogy ez így jó lenne. Kalóriabázissal kiszámoltam, hogy a napi étrendem, amit magam írtam, az csak 730 kcal. ebben van 7 g zsír, 67 g szénhidrát és 93 g fehérje. Én kicsit keveslem a napi kalóriabevitelt. ez lenne az étrendem: ez csak egy nap! Ezeket az ételeket enném: hal, csirkemell, sovány túró, barna rizs, fehér rizs, (talán teljes kiőrlésű kenyér, de csak nagyon ritkán) zabpehely, zöldsaláta, uborka, paradicsom, tonhal, natúr joghurt, cottage cheese, alma, csirkemell sonka paprika és hagyma. ti ezek közül mit ennétek a helyemben? esetleg mit vennétek ki belőle, vagy mit tennétek hozzá?


étrend:

1.étkezés: egy alma

2.étkezés: 30 g zabpehely, 50 g cottage cheese

3.étkezés: 25 g rizs és 100 g csirkemell

4.étkezés: 25 g rizs és 100 g csirkemell

5.étkezés: 1 paradicsom felkockázva, 200 g uborka szintén felkockázva és 2 szelet csirkemell sonka ez is kockázva és megint csak kockázva (:D) 1 paprika, vagy kaliforniai paprika

6.étkezés: alma


Mit gondoltok?:)



2015. febr. 21. 15:33
 1/5 anonim válasza:

napi 730 kcal?kevés. alapanyagcserédet számold ki,és az alá ne menj,mert raktározni fog a szervezeted.Amit leadtál 2x-esen fogod visszahízni.

A kaják amiket irtál jók,csak egy nap többet.

2015. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minimum duplázz, főleg ha izmosítani akarsz.
2015. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 12 évesen 56 kg vagyok, tehát szerintem kicsit híznod kéne esetleg. De ez csak az én véleményem. ;)
2015. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 6. étkezésnél az almát átcseréltem valamilyen fehérjeforrásra )sovány túró, cottage cheese, tojás) és így kb meg van a napi 800-850 kcal is. csak nem tudom, hogy ez így tényleg jó e, mert ugye a ch és a fehérje meg van, sőt egy picit emeltem is a fehérjén. szóval értitek a fehérje és ch mennyisége megfelelő, viszont kevés a kcal..:=:)
2015. márc. 9. 15:12
 5/5 A kérdező kommentje:
plusz köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!