Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az sok ha naponta 2600-2800...

Az sok ha naponta 2600-2800 kalóriát viszek be?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 150cm és 54kg.Leszeretnék fogyni és az interneten ennyit írtak..sztm maximum 200-ret kéne bevinnem.Mellette sportolok is és szeretnék egy edzés tervet is összeállítani.Valakinek ötlet?Előre is köszönöm.
2014. jan. 2. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Bár nem vagyok benne biztos, hogy helyesen számoltad ki...Ennyi energiabevitel mellett szerintem súlyosabb kellene, hogy legyél.
2014. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tűnik fogyókúrás szintnek, persze mozgás, izomtömeg (ami Nálad nem lehet vmi kiugró), anyagcsere kérdése is ez... S az sem mellékes, miből viszed be a kalóriát.

Az elképzelhető, hogy jóval többre van szükséged, mint sok fogyókúrázónak. Egyesek 2000 kalóriával állítólag már lazán híznak, én többel fogytam 163/67-re, nem valami sok mozgással (de azért nem csak ülök egész nap), 37 évesen. Lassan, de az nem baj, a fő, hogy élvezetes legyen.

Fiatalabbaknak még több kalória kell (bár hogy a 13 évesek hova tartoznak hozzám képest, azt nem tudom), s ha sokat sportolsz, akkor különösen. Persze ha éhség és kellemetlenség nélkül, a testednek szükséges tápanyagokat megadva be tudsz vinni 2000-nél kevesebb kalóriát, az nyilván jobban segíti a fogyást...

2014. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy sok-e azt neked kell tudnod,hízol vagy stagnálsz ilyen kalóriabevitel mellett? Ha hízol akkor sok. Ha nem változik a súlyod akkor pont ennyi kell a szintentartáshoz. Egyébként én is azt javaslom,kb. 2000-et egyél csak,ebbe belefér egy normális reggeli,ebéd,egy mértékletes vacsora és 2 kisebb étkezés.
2014. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
,,Fogyás" tekintetében ez elég magas számnak tűnik, de ha mellé sokat edzel, akkor lehet kell ennyi. Nekem 1200 most a fogyókúrás keretem 24 évesen. Mennyit szeretnél leadni? Mert azt hozzátenném,hogy (persze az a lényeg, hogy jól érezd magad)az adatok alapján teljesen normális a testsúlyod.
2014. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10-8kg körül gondoltam!És miket ehetek?Mennyit sportoljak mert minden nap van másfél óra táncom heti három tesiórám.Mellette mennyit kellene még?
2014. jan. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!