Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hirtelen meghiztam. Pedig nem...

Hirtelen meghiztam. Pedig nem eszem tobbet. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

162 cm magas vagyok. Hetente merem a sulyomat. Probalok sportolni, vagy itthon edzeni. Az utobbi idoben ugy atlagban tudtam tartani az 57,8 kg-os sulyomat, de egy het alatt felmentem 59,5-re, pedig enni nem eszem tobbet( vagyis en igy erzem), es a mozgast is ugyanugy folytatom....

Mi lehet a baj? Hogyan tudnek visszamenni? Eddig is probaltam fogyni.. ugy terveztem, h lemegyek 55-56ra... :/



2013. aug. 13. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne mérd magad hetente!

Ez a kb. másfél kg természetes ingadozás.

2013. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első érte, ez teljesen normális ingadozás. Vízvisszatartás, salakanyag, glikogénraktárak állapota, ezek simán okozhatnak ekkora kilengést...
2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak azért már eddig nálam nem volt ilyen..15 éves vagyok. és fogyni szeretnék. Csak nem fogyózva, mert az nem egészséges.. és eddig fogyás szinte sose ment...
2013. aug. 13. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a másodiknak, a rövidtávú ingadozás nem számít!

Egyébként ilyen rövid távon még az időjárás is befolyásoló tényező (ugyanis a BMR legnagyobb része a testhő szabályozására megy el)... azért ha fogyni szeretnél nézz utána az étrendnek, pl. emelt fehérjebevitel hogy ne az izmaidból veszíts, stb. kitartás és sok sikert!

2013. aug. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen normális az a kb. 1 kg. Többlet! És ne kezdj el fogyózni amddig átlagos a súlyod! 15 évesen kb. 65-kg tőle kezdődik a túlsúly ez még messze van tőle de persze a magasságtól is számít!
2013. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!