Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy este bez*báltam akkor...

Ha egy este bez*báltam akkor mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés

ma este eléggé beettem. ettem sajtos rudat amit itthon készítettünk, piskótát, háztartási kekszet, csokit, kakaós csigát, tejberizst, puncs szeletet.

mennyivel fog többet mutatni reggel a mérleg?


2013. febr. 17. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem centivel mérd a hasad meg a combod mert idegbajt kapsz a mérlegtől (saját tapasztalat) na nem azért írom mert reggel 5kilóval több leszel csak amúgy ott sokkal látványosabb az eredmény.
2013. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nyakadba ugrom, akkor 70 kilóval fog többet mutatni. De ha leszállok rólad akkor semennyivel.


Bármilyen Istenkirály/királylány vagy, bármilyen ördögien mocsok sz.ar kajákat ettél (hmm, bár finomnak tűnnek) képtelen vagy egy étkezéstől hízni.

2013. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat, most megnyugodtam:)

2. válaszoló: tényleg finomak voltak, főleg az a sajtos rúd amit nagyim sütött. ezért is nem tudtam ellenálni.

de akkor nem izgulok :D

2013. febr. 17. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne csigáz... én is ember vagyok :D
2013. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*zz
2013. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én hétfő este kajáltam be, husi, szlamakrumplival, másnap 800 grammal voltam több, ami 1 hetembe került, mire lement...
2013. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De az nem zsír :)
2013. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nikozia12 ***** válasza:

Én már csak azt nem értem, hogy hogy lehet ennyit enni egy este alatt? Tényleg én is a nyálamat csorgatnám de szerintem én ennyi kajától kipukkadnék :D

De tényleg nem fogsz ennyitől hízni..kedves egészségedre :D

2013. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 22:10

Akkor mi?

Ha csak a kaja lett volna, akkor nem lettem volna több miután elmegyek Wcre. De Wc után mértem és annyival több volt, ami kitartott majdnem egy hetet, ma voltam csak kevesebb..

2013. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A többlet ch bevitel több vizet köt meg a testben, mire ez ürül az hosszabb idő, főleg ha nem ch szegény táplálkozást követtek.
2013. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!