Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok jó kalóriaszámláló...

Tudtok jó kalóriaszámláló oldalt, programot?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy szinte az összes oldalon más-más értékek vannak.

Az egyik azt írja ki, hogy csak 700 kcal-t vittem be, a másik pedig hogy 1500-at.


(ha linkeltek, akkor ne úgy, hogy beütitek a google-ba és az első találatokat idevágjátok, azokat én is megtaláltam. olyanokra lennék kíváncsi, amivel saját tapasztalatotok van és tudjátok, hogy pontos adatok vannak-e megadva!) :)



2012. okt. 14. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
KalóriaBázis
2012. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

my fitness pal

nekem bevált de a olyat hogy túrós batyu/db meg gulyásleves felejtsd el mert ahány ház annyi kalória :)

2012. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szoktam túrós batyut enni, nyilván többféle recept van, meg a "darab" is eltérő, de iránynak bőven jó, amit megad a KalóriaBázis, én ez alapján csinálom, és tök jól bevált!

Pl., ha valamiből úgy érzem, hogy az "egy darab" valószínűleg kisebb, mint amit én egy darabnak ettem, akkor beírok mondjuk 1,5-t neki, és kész. Úgy már tuti nem léptem túl.

2012. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

En is ezt ajanlom.Teljesen pontos adatokat egyik kalorabazis sem ad meg mert mindenki mas recept alapjan kesziti az eteleket.De szerintem ez elegge pontos.

2012. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iphonon calCOUNTER vagy myfitnesspal. Ez a kettő durván jó.
2012. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben tudsz angolul: [link]


Nagyon sok étel található meg ezen az oldalon és az értékszámító is praktikus, mert kiválaszthato, hogy hány grammra számoljon.

2012. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is a myfitnesspal jött be. meg tudod adni a saját ételeid pontos adagjait és akkor nem kell meglepődni, hogy a "gulyásleves"-re más értékek jönnek ki, ilyen egyszerű... amúgy meg ugye a márkától is függ. a myfitnesspal-on egy csomó már fentvan, de ha nem találod a tiédet, te is be tudod ütni az étékeket.

és ha aznap voltál edzeni, akkor azt is be lehet vinni, és ad extra pontokat a kcal-hoz :D az király érzés.

plusz külön számolja neked egyénre szabva (jó hát cm-kg arányra), ha megadod, hogy mennyi akarsz fogyni, meg mennyit edzel, hogy naponta mennyi szénhidrátot, fehérjét meg zsírt kell enned. minden nap látod, hogy elérted-e ezt az értéket vagy alatta maradtál.

szerintem nagyon jól követhető, csak ajánlani tudom.

2012. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!