Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ennyit megeszek minden...

Ha ennyit megeszek minden reggel, hízhatok?

Figyelt kérdés

Teljeskiőrlésű rozskenyér, házi, rozslisztből sütötte a nagymamám. Ez hány kalória lehet margarinnal, felvágottal? Mehet minden reggel? Köszi


[link]

[link]


2012. aug. 21. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy átlagos ember reggelije, feltéve, hogy mást is eszel hozzá (szalámi, sonka, sajt, lekvár, vagy valami hasonló).


Akkor kb az egész 300 kcal körül járhat, ami reggelire éppen csak hogy elég.

2012. aug. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akár lekvár is mehetne hozzá? Sosem mertem (cukros). Mindig margarin meg sovány felvágott, pulyka, vagy csirke.
2012. aug. 21. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az,hogy nem "mersz" lekvárt enni?! Szerinted attól majd meghízol?! :S Istenem,miért nem fogjátok fel végre,hogy a fogyókúra nem így működik?! A reggelinek egyébként is egy tartalmas és normális mennyiségű étkezésnek kell lennie...
2012. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát de várj, csak ezt eszed egésznap vagy mást is?!
2012. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reggelire csak ezt, aztán megebédelek rendesen.
2012. aug. 21. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, komolyan nem kötekedni szeretnék, de szerinted az normális hogy 7óra elött azzal foglalkozz hogy lefényképez egy kis kenyeret, utána meg rohansz a géphez és megkérdezed, hogy szabad e enned ilyet?

ez már eléggé betegesnek tűnik, gondolom fiatal vagy...

és a nem merek lekvárt enni--inkább nem írok erre semmi

félsz egy ételtől? gondolkozz el rajta egy kicsit, hogy vajon tényleg kell e rettegni pár kanál lekvártól-amit gondolom mamád tett el, ha már kenyeret süt, én úgy tudom elképzelni, hogy dugig a kamra befőtt, lekvár, levek, savanyúság és lecsóval...

én sose féltem az ételektől ma is 2sz rozskenyér, 2db főtt tojás-sárgájával együtt-mert olvastam itt hogy a fiatalok kidobálják-sok a pénz- 2sz sajttal és paprikával

na és mi történik semmi? nem ezen a múlik hanem az aktivitásodon és az egész napi étrenden

ha kizárod a csokit, chips, üdítőket, zsíros húsokat ami rántva készülnek és a fehér lisztes árukat-amit látok megteszed-akkor nem lesz semmi probléma, mellette mozogj, tanulj, élvezd az életed és segíts mamádnak a ház, kert körül, főzőcskézzetek együtt és úgy még tanulsz is..

2012. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm! :)
2012. aug. 21. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Tömeg nélkül nehéz kiszámolni? Mérd le és számold ki itt:

[link]


A teljeskiőrlésű rozskenyér jó választás. Ha light vajat használsz még jobb lesz és a kalóriák miatt sem kell aggódnod.

2012. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!