Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon nehezen mennek le...

Nagyon nehezen mennek le mostanában a kilók,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az,hogy 5hónapja diétázom.Ezalatt az idő alatt szinte mindent megtanultam,ami a kalóriaszámlálást illeti.Számolom a kalóriákat,saját recepteket viszek fel a bázisba,illetve heti 4x végzek kardió illetve sulyzos edzéseket is.Rápörögtem a témára,fontos nekem,nem igazán tartok csalónapokat.Nyáron egy hétig volt az,hogy nyaraltam ott nem számolgattam,de ennek már 1,5hónapja.


A lényeg az,hogy az elején heti -1kg simán lement rólam!Aztán persze picit több idő kellett a sulycsökkenéshez.Leadtam 10-11kg-ot,de mostanában néhány dekát ha sikerül.

Kaloriat nem csökkentettem,ugyanugy 1500at eszem,nyilvan mivel csökkent a súlyom már nem egy ezres így a deficit,csak napi 500 kb.

Azt mondják legyek türelmes,de így eléggé oda a nagy motiváció.Kinek mi vált be ? :D



szept. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A további türelem.

Az 500as deficit kéthetente 1 kg.

szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fogyási lépcsők kulcsfontosságuak, itt áll be egy stabil rendszer, ezt is kell szeretni, mert ezek a megtorpanások esetén is jelzik, felfelé is itt lesz határ.

Ha tovább csinálod a fogyót, majd lehebb megy a súly, de ha csalsz, a mostani lépcsőtől feljebb már sose, ha okosan eszel.


Lehet kell egy kis nyugi most egy kis fékezés, aztán újból nekiveselkedni.

Ha van kitartás, akaraterő, akkor ha most ha lazïtasz, és később folytatod, ugyanúgy megy majd lefelé a súlyod.

szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Mivel kisebb lettél, a kalóriakereted is kevesebbre tolódott. Számold újra a kalóriakeretedet.
szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Próbáltam 1500 alá menni,de nem bírtam ki 4napnál tovább,főleg edzés mellett.Ez az edzés amit csinálok nagyon kimerítő muszáj mellette azért aránylag többet enni.

Van még rajtam 10-15kg felesleg,most vagyok 79kg kb,ezen a kalorián csökkeni kéne a súlynak.

szept. 14. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy csökkennie kellene? Profi testépítők diéta végén nem ritka, hogy 1600 kalóriát esznek, Ők pedig jóval nagyobbaké és jóval több izomtömeggel rendelkeznek mint Te, vagy bárki itt, ezen az oldalon..


X kalóriát eszel X mozgás mellett és nem fogysz, akkor X kalóriát kell enned X+1 mozgás mellett vagy X-1 kalóriát X mozgás mellett.. Vagy ennek az ötvözete. Nem bonyolult ez.

szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!