Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire veti vissza a fogyást...

Mennyire veti vissza a fogyást, ha egy nap nagyon túllépem a limitet?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem a számlálást, 1500-1600 kcal a napi kalóriakeretem, jövő héttől beiktatom a heti 2-3 edzést is. Már láttam, hogy jó a tendencia, nemcsak a mérlegen, hanem megjegyezték, hogy ment vissza a hasam, hogy csinálom? :)

Ma viszont elmentünk barátokkal pizzázni, ês nem tartóztattam meg magam, betoltam egy 30 centiset, ami legalább 1800 kcal lehetett, hozzá egy félliteres pepsit és 1 liter limonádêt, szóval a napi zárás meghaladta a 2600-at.

Jövő héten vegyek vissza az 1500-ból, vagy hagyjam ahogy van, mintha mi se történt volna ês folytassam 1500-zal?

48N, 170 cm, 74 kg (bár most biztos legalább 75 :D)


szept. 7. 22:12
 1/7 retektorta ***** válasza:
12%
Hát ha két hetet nem bírtál ki, akkor hagyd a faszba az egészet.
szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy hagyom, ha már van egy pici eredménye. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a következő napokban lejjebb kell vinnem, vagy mehet a belőtt kerettel.
szept. 8. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a belott kerettel. Ennek kb olyan hatasa lesz hogy tartod tovabb az 1500at. 2 napig igy tartod h azokon a napokon ugymond nem fogysz tovabb. Csak tartod a sulyod. Utana meg ujra fogysz
szept. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem történik tragédia. Holnap új nap virrad. Tele lehetőségekkel. Amiben benne van a helyes étrend folytatása vagy az újabb 30 cm pizza is. Te döntesz.
szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
szept. 8. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk 2000 a súlytartód és 3000-t ettél tegnap, akkor bő 10 dkg-ot hízhattál tőle max. Persze most többet mutathat a mérleg mert több a salakanyag benned, de ez nem plusz zsír. Amúgy lehet hogy nem szívódik fel az egész, nekem a hirtelen zsíros kajától hasmenésem lesz.
szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csináld tovább, mintha mi sem történt volna!
tegnap 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!