Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1500 kalória jó lehet? Többi lent

1500 kalória jó lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

2 terhesség után vagyok, ez sajnos meglátszik rajtam. 97 kg, napi 1500 kalóriát betartva fogyhatok így szerintetek?

Nem tudom számít-e, de 33 éves vagyok. Mellette elkezdtem tornázni is.

Köszönöm, ha normálisan válaszolsz :)



szept. 2. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A mozgás nagyon sokat jelent.


Én a napi aktivitásommal (napi 70 perc tempós bicajozás, 5000-7000 lépés, ülőmunka), 92 kilómmal, 178 centimmel 3000 kcal körüli kereten vagyok. Nem zárok ki semmit a kajámból, de pl. kenyeret sokkal kevesebbet eszek, és írok mindent. Így napi 1000-1200 kcal deficitekkel hozom le a napot hetek óta, arra figyelek, hogy 135-150 g (ttkg-ként másfél gramm) fehérje meglegyen, (csirkemell, túró, tonhal, száraz sonkák, stb). Ez egy nagyon tömény étrend, felesleg is van még rajtam, úgyhogy éhséget sem érzek, és azt érzem, hogy sokkal többet sem tudnék enni.


A napi aktív kalóriám 800 körül van. Ha ez nem lenne, akkor az 1200 kcal deficitem rögtön csak 400 lenne. Ez a különbség! Tegnap a saját húgom nem ismert meg az utcán, mert a nyár második felében lement egy tízes. Napi 400 kcal mínusz viszont ugyanennyi idő alatt 3 kilót sem jelentett volna.

szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

#8

Ekkora baromságokat rég olvastam.


-1kg izom kb. +7-8 kcal


A hideg zuhany és kevesebb öltözet télen szerinted mennyi extra kalóriát fog naponta égetni? 30at? Emiatt megéri hideg vízben zuhanyozni és megfázni télen. Gratulálok.


Felesleget pedig nem tud raktározni a szervezet..


Ha a hülyeség fájna..

szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11#

800 kalóriát eszel. Ezzel nincs baj, te tested, azt csinálsz, vele, amit akarsz, de ne bíztass már erre másokat is...

szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Nem 800-at, hanem 1800-at. 3000 a keretem, nem 2000.
szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es, szabad kérdezni, hogy azóta milyen súlyban vagy és meddig szeretnél fogyni?
szept. 5. 15:09
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

64 kiló vagyok. 62ig mentem le de ez a 64 tartható is.

Nem szeretnék tovább fogyni. Makk egészséges vagyok és a sok sporttol az alakom is esztétikus.


Na de tényleg, 1500 kcallal 90 kiló felett éhen pusztulnál (nem feltétlen éhségérzetre hanem éhezik a test)

Bőven elég lesz 1500ra csökkenteni 75 kiló alatt

szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!