Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 éve voltam 50-52kg a 164cm magassagomhoz, akkor sem voltam vele elégedett, de jobb volt mint a jelenlegi állapot. Másfél éve elkezdtem edzeni, és mivel többet mozogtam többet is ettem, próbáltam edzeshez való minőségben enni, hogy legyen eredménye, viszont mostmár 60kg vagyok lassan 1 éve tartom. Régen (7 éve kb, ami tartott 2-3 évvel ezelőttig) "anorexiás" voltam, legalábbis a körülöttem levok ezt mondták, időben próbáltam hashajtoval fogyni, de nem fogytam, mivel úgy gondoltam akkor többet is ehetek. Amikor az evéssel való gondok már huzamosabb ideje mentek, akkor pedig pajzsmirigy alulmukodest állapítottak meg. (Ennek kb 5 éve)


Lényeg a lényeg, hogy újra le szeretnék fogyni, mert nagyon nem vagyok elégedett, de jelenleg 1200-1300 kalóriával sem fogyok, az pedig nem opció hogy mondjuk egy ideig egyek 2000 kalóriát, és vegyek vissza hátha megindul...

Köszönöm ha elolvastad :)


20/N



aug. 23. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Étkezési zavaros vagy, alig eszel, mellette testképzavaros, úgyhogy keress pszichológust.


A súlyod tök jó, plusz az izom nehezebb, mint a zsír, és ha régen is hashajtóztál, akkor mentálisan nem vagy jól. Ez tény, sajnos.


A testképzavarodon semmilyen edzés nem segít, mert még 53 kilósan sem látod magad reálisan - mint anno történt is.

aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!