Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 éve voltam 50-52kg a 164cm magassagomhoz, akkor sem voltam vele elégedett, de jobb volt mint a jelenlegi állapot. Másfél éve elkezdtem edzeni, és mivel többet mozogtam többet is ettem, próbáltam edzeshez való minőségben enni, hogy legyen eredménye, viszont mostmár 60kg vagyok lassan 1 éve tartom. Régen (7 éve kb, ami tartott 2-3 évvel ezelőttig) "anorexiás" voltam, legalábbis a körülöttem levok ezt mondták, időben próbáltam hashajtoval fogyni, de nem fogytam, mivel úgy gondoltam akkor többet is ehetek. Amikor az evéssel való gondok már huzamosabb ideje mentek, akkor pedig pajzsmirigy alulmukodest állapítottak meg. (Ennek kb 5 éve)


Lényeg a lényeg, hogy újra le szeretnék fogyni, mert nagyon nem vagyok elégedett, de jelenleg 1200-1300 kalóriával sem fogyok, az pedig nem opció hogy mondjuk egy ideig egyek 2000 kalóriát, és vegyek vissza hátha megindul...

Köszönöm ha elolvastad :)


20/N



aug. 23. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Tehát akkor 60 kiló vagy? Az teljesen normális a 164-hez. Ne akarj 50-52 lenni, mert az sovány. Hogy 1200-zal mért nem fogysz, az rejtély, annyitól fogyni kéne. Esetleg alkohol, amit nem számolsz?
aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem iszok, valamint heti 6x15km biciklizem, úgyhogy nem tudom miért lehet. :(
aug. 23. 18:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 60kg, oké edzek is azért, de így nem tetszek magamnak, az arcom is sokkal teltebb lett, 50-52 kgosan se vettem fel olyan ruhákat amiket a korombeli lányok, de így még inkább megnehezíti a dolgom ez, hogy még jobban utálom a kinezetem.
aug. 23. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez "az izom nehezebb, mint a zsír" esete.
aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a súlyoddal van baj, hanem a testképeddel.
aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Átérzem amit mondasz. Én 176 cm vqgyok és 68 kg. Sportoló, úgyh a súlyom egy része izom, de nem érzem magam így komfortosan. Fogyni akarok, viszont a augusztusban pl heti 12 edzesem mellett nem fér el plusz egyéni is, tanév közben pedig a tanulas, a mindennapi edzés és mérkőzések miatt jó ha van egy pihenőnapom.

Mindneki szerint sovány vagyok, de én ezt nem így látom, úgyh megértem amit mondasz, de sajnos segíteni én se nagyon fogok tudni.

aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusra még nem gondoltál, 6-os? A testeddel nincs semmi baj. Miből gondolod, hogy attól leszel boldog, ha az ideális súlyod alá mész?
aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb insta meg hasonlók megoldják a problémát. Ha nem a photoshoppolt képekhez viszonyítanátok magatokat, hanem hús-vér emberekhez, rájönnétek, hogy nagyon is jók vagytok úgy, ahogy vagytok.
aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Én megértelek, 165 cm vagyok és 52 kilósan érzem jól magam a bőrömben, 60-nál sem voltam még kövér, de már tiszta hurka voltam, a fejem is kerek lett, nem tetszett. Viszont ha sport mellett ilyen kevés Kcal-al nem fogysz, az nem normális. Én 2000 Kcal-al fogytam 60-ról 52-re.... Igaz, ennél több sporttal, de akkor is... A leírásod alapján olyan 1700 Kcal-al is simán fogynod kéne. Szóval mivel korábban volt étkezési zavarod, meg befigyelt egy pajzsmirigy betegség is, szerintem inkább dietetikussal konzultálj, itt nem fogsz értelmes tanácsot kapni.
aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz -> izmosodsz -> több kg vagy -> nem híztál csak több a súlyod
aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!