Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1200 kalóriát viszek be egy nap (ennél többet sosem), elhagytam a cukros dolgokat, kenyeret, és leginkább zöldségeket fogyasztok. Két hét alatt még egy deka sem ment le.

Korábban már ezzel a módszerrel fogytam 25 kilót, akkor már az első héten is ment le valamennyi, ezért sem értem, miért nincs semmi változás. Kb 15-20 kg feleslegem van.



júl. 5. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%
Azért nem fogysz, mert nem kerülsz energiadeficitbe. Vagy sok az 1200 kcal (kétlem), vagy nem 1200 hanem több. Másrészt ha heti 4-5 nap deficitben vagy de 2-3 napon sumákolsz akkor csodát ne várj!
júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell egyből a legrosszabbat feltételezni :D Nem sumákolok, komolyan veszem és mindent lemérek. Illetve ahogy írtam is, már van tapasztalatom benne mert nem csodával fogytam korábban 25 kilót.
júl. 7. 09:50
 13/15 A kérdező kommentje:

Egyébként a fogyás mellett más cél is volt, sajnos az elmúlt egy-másfél évben nagyon össze-vissza étkeztem, sűrűbben csúszott le gyorskaja mint előtte, cukros dolgok, stb. Így legalább tudtam egy kis rendszert vinni az étkezéseimbe, mert sajnos a munkám miatt ahol nincs konkrét ebédidő, nehezen tudom ezeket beosztani, ezért legtöbbször késő este pótoltam..

Viszont már ennyi idő alatt is érzem, hogy kevésbé vagyok "nyomott", mint előtte, de azért jó lenne látni változást súlyban is. :)

júl. 7. 10:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy energiadeficitben. Ez ennyire egyszerű.
júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A napi 1200 kalória baromi kevés, éhezteted magad, ezért nem fogysz! Ezzel csak arra ösztönzöd a tested, hogy még több zsírt tároljon el! Normális étkezés, mozgás és le fogsz fogyni. Így nem, ahogy most csinálod.
júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!