Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1200 kalóriát viszek be egy nap (ennél többet sosem), elhagytam a cukros dolgokat, kenyeret, és leginkább zöldségeket fogyasztok. Két hét alatt még egy deka sem ment le.

Korábban már ezzel a módszerrel fogytam 25 kilót, akkor már az első héten is ment le valamennyi, ezért sem értem, miért nincs semmi változás. Kb 15-20 kg feleslegem van.



júl. 5. 17:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%
Mozgás?
júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Caak turelmetlen vagy. Meg fog indulni
júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Hőségben, amikor a testhőmérséklet fenntartásához sokkal kevesebb energia kell, mint télen a hidegben, nyilván sokkal kevesebb bevitel kell a fogyáshoz, mint hideg időben.
júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
65%

2 hét alatt nem lehet lefogyni

1200 kalória nagyon kevés, főleg ha mozogsz is mellette.

Ne akarj úgy járni mint én, 1200 kalóriát ettem, sokat sportoltam és anorexiás lettem és kórházba kerültem.


Szerintem egyél legalább 1400

kalóriát és sportolj mellette és sikerülni fog lefogyni, de nem 2 hét alatt😊

júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni. Írd már le pontosan, mit és mennyit eszel egy nap. Mérleggel méred a súlyodat? Mert van itt olyan is, aki csak tippeli.
júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, nem is két hét alatt akarok lefogyni.

Ahogy írtam, már korábban volt egy nagyobb fogyásom, így ahhoz viszonyítok, akkor már az első héten is ment le pl 1 kg (nyilván akkor nagyobb súly volt). De most már a 3. hetet súrolom, és ugyanott áll a mérleg.

júl. 6. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Írd már le a beviteledet. Ha kevesebbet viszel be, mint amennyi a felhasználásod, akkor muszáj fogyni. Menstruációs ciklussal járhat vízvisszatartás.
júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Idősödsz...

Azért ahogy idősebb az ember, egyre nehezebben mozdulnak meg a kilók...

júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek nagyon alacsony az alapszükséglete. 1300 feletti antiTPO-val nekem 1000 kalóriás bevitel mellett indult a fogyás. Mióta gyógyszert szedek, már 1400-1500 mellett is fogyok.
júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem indult be hetekig a fogyás, majd szinte zuhant a súlyom. Ha tényleg ilyen keveset eszel, biztosan fogyni fogsz.

A pontos adataidat ugyan nem tudjuk, de az 1200 kcal szinte biztos hogy túl kevés.

júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!