Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tartjátok be a kalóriak...

Hogyan tartjátok be a kalóriakeretet?

Figyelt kérdés

Normális menyiségű kaját esztek, és semmi nasit? Vagy kicsivel kevesebbet az ebédből hogy utána még beleférjen egy kis nasi?

Pl nekem ma az ebédem 400 kalória volt (csirkemell, saláta, főtt krumpli), de utána megettem 2 db zabkekszet és megittam 1 kávét ami így 200 kalória. Szóval rögtön nem 400 hanem 600 kalória az ebédem.


jún. 24. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én napi 600 kcalt eszem
jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Vagy csinálhattad volna hogy

A) ebed utan kozvetlen csak megiszod a kavet

B) varsz 3 orat ebed utan a kaveval es kekszekkel es akkor az az uzsonna



Nekem altalaban a nasim az uzsonnam.

Reggelim kb felesben edes vagy sos.

Nekem az valt be ha mindig mikor eszem az egy kulon etkezes. Pl ha elozo este anyukam csomagolt meggyes pitet akkor az lesz reggel a reggeli . Utana minden a szokasos. De nem ebed utan rogton eszem meg desszertnek pl.


Vagy minden nasit amit csinalok kb 180-200 kaloriasra szoktam es akkor az az uzsonna. Olyan 3-4 korul. Aztan 7-8 fele vacsi

jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Normál kajákat eszem, a nasit meg kontrolláltan fogyasztom, minden nap van két kis kocka csoki, mert ez ízlik és nem akarok lemondani róla.

Ezért ezt beleszámolom a napi bevitelbe, ezért tartom a keretet anélkül, hogy éheznék vagy lemondanék arról, hogy az ételek jól essenek.

jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Jaj istenem most 200-zal többet ettél 😱


...nem lesz semmi baj. A kalóriakeretnek nem kell állandóan tűpontosnak lennie :)


Én mindig betartom, bár nekem inkább a rendszeres étkezés segít tartani a keretet. Nekem nemcsak a mennyit, hanem a mikor is számít.

jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinalhatod azt is hogy egyik nap 200 kcallal kevesebbet eszel másik nap meg annyival többet és akkor 2 naponta van olyan nap amikor belefer nagyobb nasi is és nem fogsz annyira sovarogni, könnyebb lesz tartani. Úgyis a heti kaloria keret számít
jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Én eleve úgy kalkulálom az étkezéseket hogy nasival tudjam zárni. Általában 3-400 kcal a rendes kaja, és 150-250 körül van a nasi, attól függ melyik étkezés. De ügyelek rá hogy a nasi is tartalmas legyen és ne csak üres kalória. Pl joghurtos, túrós, gyümölcsös, zabpelyhes cuccok.
jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen! Nem számolom! És kész! Napi 1 kg csoki, és 2,5 liter Coca Cola. És még igy is csak 90 kg vagyok! Ja és azt ne feled 187 cm magas, és 46 éves férfi vagyok!
jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 napi 1 kg csoki 5600 kcL. Ez heti 3 kg hízás ha meg nem ettel melle semmi mast
jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehezen😂. Sokszor kívánom a cukros édességeket, de nyilván havi 1 napot leszámítva lemondok róla mert nem fér bele.😔 Nem mondhatnám hogy hagyományosan eszem mert ez így nem igaz.

Főleg zöldségeket, húst, tojást, sajtot, magvakat, némi lc kenyeret.

Tésztát, krumplit, rizst, hüvelyeseket ritkábban.

Igyekeztem olyan étrendi szokásokat kialakítani amik évek alatt jobban rögzülnek, és automatikus lesz és segít nekem abban, hogy ne szálljon el a kcalbevitel.

Egyébként 2000-2300 kcal közt vagyok.

jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1. Elég hülye vagy.
jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!