Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek, hogy ne hagyjam...

Mit tegyek, hogy ne hagyjam abba? Mit csinálok rosszul ?

Figyelt kérdés
Lefogytam 8kg-t 2 hónap alatt, de megint feladtam és már megint ott tartok, hogy szinte mind vissza jött. Ha egyszer olyan ételt eszek ami nem fér bele utána feladom és másnap sem terek már vissza az étrendemhez.. lehet az a gond, hogy nem eszek olyan ételeket amiket igazán szeretek? Vagy hogy nem engedek magamnak egy kis nasit sem? Jojo effektusban vagyok folyamatosan már kb 1 éve..
2022. júl. 17. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#10

A sportra kalkulált kaloriát ne add hozzá a keretedhez, itt is sokan elszúrják. Minden szamláló és applikáció erősen túlbecsüli a kozgással leadott kaloriát.

Az lehet hogy pl napi 2-300 kalóriával nagyobb legyen a kereted de hogy ha kiir az app 600 kcalt és azt utána leed az nagyon tévea

2022. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!