Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ihatok kávét ha belefér a...

Ihatok kávét ha belefér a napi kalóriabevitelembe?

Figyelt kérdés

Két cukorral és sok tejjel iszom.

Üdítőt és édességeket és sós snackeket, gyors kajákat nem szoktam enni tehát ez az egy függőségem van.



2021. febr. 7. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ehetsz/ihatsz ha belefér a napi kalóriakeretedbe.
2021. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem.


Életvitelváltáson mész keresztül. A kávé semmilyen formában nem egészséges: cukor / tej nélkül ihatnád, ami tönkreteszi a gyomordat, illetve a fogzománcodat is rendkívül erősen károsítja. Mondj le róla.


Helyette igyál rizstejet / mandulatejet holland kakaóval, édesítőszerrel.


"Üdítőt és édességeket és sós snackeket, gyors kajákat nem szoktam enni tehát ez az egy függőségem van."


Tehát mindent amitől hízol, és egészségtelen. Se cukor, se csoki, se snack, se semmi. SEMMI

2021. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
94%

Amugy meg nem kurv.a mindegy? Ha jol esik edd meg/ idd meg.

Mondjon le rola a kettes, igyon o rizstejet meg a hasonlo hulyesegeket 😆😆 az is ugyanolyan szar mint a tobbi, hiaba az van ra irva hogy egeszseges.

2021. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Naponta harom kavet iszom, cukorral es sok-sok tejjel (nekem!!) nem ferne bele a dietamba, mert ha csak egy deci tehentejjel innam/ kave, az mar napi kb 135 kaloria lenne, es a cukrot meg bele se szamoltam. Mivel nem akarok lemondani rola, ezert mindig mandulatejjel iszom (kb 16-20 kaloria van benne, amit en iszok/ deci) es cukor nelkul. Rizstej amugy pont egy szar opcio, sok benne a szenhidrat es a kaloria, tobb mint a tehentejben. Azonban ha a kerdezo nem kavezik annyit, vagy nem 2-3 deci tejet ert/ kave a sok alatt, akkor siman beleferhet.

Kakao semmivel se jobb, mint a kave, es hulyet is kapnek, ha azzal akarnam helyettesiteni :DD

2021. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan igyad.
2021. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugodtan. Minden belefér a diétába, ésszel és mértékkel, sokkal rosszabb, ha sanyargatod magad, hogy SEMMI ilyet nem lehet enni.

Én is iszok minden nap, kettőt is, sima tejjel ráadásul (bár én cukor nélkül, de nem a kalóriák miatt, hanem egyszerűen így szeretem), és nem hátráltat a fogyásban egyáltalán.

2021. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Siman. Kvt még a testepitok is ihatnak verseny elotti utcso par napban. Szoval nem azon fog mulni. sot a koffein zsiregeto hatasu + a kv hajtja a vizet.
2021. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja marmint feketen... Most latom h cukorral meg tejjel iszod. De hobbi szinten belefer a dietaba is..
2021. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ilyen 3 az 1-ben műanyag instakávét iszol, igyál, amennyi belédfér :D Minél minőségibb a kávé, annál jobb a számodra. A koffeinnel semmi baj, a kávé gyorsítja az anyagcserét és energiát ad a napra és az edzéshez. Én például feketén iszom és simán jól esik reggelente, de néha rakok bele édesítőt. De egy kis kanál méz is simán belefér és még krémesebb lesz. Ha tejet meg cukrot raksz bele, akkor az már nem kávé, hanem desszert :D
2021. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
A tejben nagyon sok a kalória. Válts inkább cukormentes mandulatejre, vagy a rendes tejből válaszd a 0.1 %-osat
2021. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!