Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ivott már valaki pektin...

Erika anyu kérdése:

Ivott már valaki pektin italt? Ez egy ujfajta sűritmény, állitolag fogyni lehet tőle, almából készitik. Sehol nem találom az adagolással kapcsolatos tájékoztatót.

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem eléggé kamu szaga van ..pektin bevitelre almát kell enni és kész ami a bélműködésre jó és elv csökkenti a koleszterin szintet hosszú távon.. a másik fele meg ..még nem találtak ki olyan italt (ilyen nem is lesz soha, akármennyire is az embereknek ezt mindig be lehet adni) amitől fogyni lehet, ugyanis az csak minőségi, fehérjedús táplálkozással és sporttal érhető el :D.. de gondolom legalább jó drága volt...
2015. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt drága :-D viszont minden segitség jol jön,a diéta mellé :D
2015. jún. 2. 19:40
 3/12 anonim válasza:
Érdekelne,hogy fogytál e vele?
2015. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos,ettől nem.Viszont a diéta sokat segít, attól fogytam.
2015. júl. 2. 21:07
 5/12 anonim válasza:
Milyen dietat hasznalsz? Esetleg van elado Pektinitalod is meg aron alul?
2015. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noeliia válasza:

Szia én most el kezdetem inni a pectin ital mar egy hét . A papir a mit kaptam mondja hogy uj kell szedni 40 -50 ml öntsön egy pohar forralt viszhez hagyja allni 20 -30 perccel. Fogyasztani naponta kétszer uj 30 -40 perccel az étkezések előtt.

Valaki probalta mar az ital es látta az eredmény? ?

2016. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Igen,én Fogytam a segítségével 28kg-t.Nála üzenetben tudtok is rendelni,jóval olcsóbban.Írjátok nyugodtan tajekoztatot kuldok mindenkinek akit érdekel.
2016. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
1 üveg majd 9000ft,és 10 napig elég,magyarán 30.000ft egy havi adag.Most beszéltem telefonon a terjesztővel,és azt mondta hogy az első üveg csak méregtelenítő hatású,ez a legnagyobb huncutság.Nincs E-mail,se telefon elérhetőségük...Főzzetek almát egészben és az lesz alma pektin.annyi vízzel hogy el lepje,és jó trutymós legyen,az ugyan az.A telefon szám amiről hívtak:+36-30-190-9634,Be se mutatkozott a férfi
2016. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Akit érdekel. Megmaradt 2 üveg force of nature pektin ital. Akit érdekel szívesen átadom olcsóbban. Nem csapok be senkit, csak nekem már nem kell, ennyi kimaradt. Egy üveg ára 10000.-Ft volt. én a kettőt 15.000.-Ft-ért odaadom.
2016. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Még annyit. Magas volt a koleszterin szintem, és vércukrom. Most jött meg a labor eredmény, tökéletes lett.
2016. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!