Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyitabik, italok stb....

Fogyitabik, italok stb. Mennyire hatásos és veszélyes?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy nem tudok lefogyni, se diétázni. Én a stressztől és az idegességtől is csak enni akarok, nem bírom már tovább. Milyen fogyitabit/innit vagy bármit ajánlotok, amivel megszabadulhatnék 5-10 kgtól? kondizok, szóval olyasmi segítség is jöhet... L/18 168 cm 75 kg nem bírom már tovább, utálom magamat ...
2013. máj. 12. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogyitabik, amik önmaguktól fogyasztanak, nincsenek, hiába hirdetnek sokan sokfélét, attól még nem fognak működni. Általában vagy étvágycsökkentő hatásúak (de ha nincs rendben az étkezésed, akkor nem sokat ér) vagy anyagcsere gyorsítóak (magyarán megf*sat alaposan).

Ezeken túl hozzá lehet jutni már betiltott gyógyszerekhez had ne írjam ki a nevét) amik látszólag gyorsan megszabadítanak pár felesleges kilótól. Cserébe esélyesen tönkrevágják a szervezetedet és évekbe telhet, mire helyrejössz. Nem hiába vannak betiltva.

Vannak még szerek, amik segítik a fogyást (pl l-karnitin) de magukban hatástalanok. Ha rendben van a táplálkozásod és mellette rendszeresen mozogsz, akkor ezeknek az eredményére tud rásegíteni pár százalék erejéig.

Röviden ennyi.

A diétáról ezt és a folytatatását fusd át, megéri:

[link]

2013. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én egyikben sem hiszek. ha olyat szedsz mint amit egyik nap a reklámba láttam okés lemegy a kiló de ha elhagyod a tabit akkor vissza is jön a súly simán ha ugyanúgy eszel. én is olyan vagyok hogy ha ideges vagyok eszek. de erőt vettem magamon (hozzáteszem hónapok kellettek neki) nekiálltam vissza vettem a kajából heti egy kondi meg itthon heti egy aerobic. kislányom mellett ennyi fér bele. türelmes vagyok és remélem lemegy a felesleg idővel.
2013. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!