Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Flabélos mennyire hatásos?

Flabélos mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Flabélos mennyire hatásos?
2013. máj. 11. 19:36
 1/5 Derpette válasza:
Pont annyira, mint az ecetes olló. És ezt most komolyan gondoltam...
2013. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igaz én csak egy hónapig jártam, de semmi változást nem tapasztaltam.
2013. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Erre én is nagyon kíváncsi lennék, tárgyilagos világnézetem miatt képtelen vagyok megérteni, hogy fiziológiailag fogyasztó - izmosító hatása van annak ha összeráznak.

Ha igaz lenne akkor, akik bontókalapácsot használnak, a világ legerősebb embereinek kéne lenniük és nem ízületi problémákkal küszködnének.

2013. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálam cm-ben lehetett mérni a különbséget!

Kevesebbet ettem, és rengeteget ittam! És heti 4x - 5x mentem/megyek. Számomra hatásos volt! És sokkal energikusabb is vagyok tőle, szó szerint "felráz" :D

2013. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kérdés kicsit rosszul van megfogalmazva "Flabélos mennyire hatásos?"


Attól függ először is, hogy mire? Egészségügyi problémád van? Fogyni akarsz? Izmosodni akarsz?

Aztán attól függ, hogy kinek? Mennyire járnál gyakran? Milyen az életmódod (sportolsz? hogyan étkezel?)? Mennyi rajtad a felesleg (ha van)?


Ez a kérdés így önmagában nem sokat ér, de ha válaszolsz az én kérdéseimre (akár privátban), tudok segíteni. Sok helyen erre annyit válaszolnának, hogy HAT. És TÖK JÓ. Én nem hitegetek senkit, nem mondom azt valakinek, hogy "álomalakod lesz 2 hónap múlva",ha nem igaz. Elérhető célokat kell adni a vendégek kezébe, ezért van ez a kis "faggatás" :) Keress bizalommal, ha még aktuális! :)

2013. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!