Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecet nektek bevált?

Almaecet nektek bevált?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem. De a megfelelő étrend igen.
2013. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a fogyokúra mellett se segít? :/
2013. márc. 4. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem bevált. Fogyókúrához is kiváló, mert gyorsítja az anyagcserét, 90 fajta hasznos összetevőt tartalmaz. Nemcsak fogyókúrához, hanem izületi bántalmak kezelésére is nagyszerű!
2013. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fantasztikus!

A savanyú tojásleves tényleg savanyú lesz tőle, és ez felbecsülhetetlen.


Más értelme nincs. Ha normálisan eszel, akkor fogysz. Ezen semmilyen szer nem segít, nincs olyan, hogy "anyagcsere gyorsító". Az edzés, testmozgás gyorsítja az anyagcserét, kis mértékben stimulánsok, drogok de a fogyáshoz nem gyors anyagcsere kell, hanem egészséges anyagcsere és emésztés.

2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Ha normálisan eszel, akkor fogysz. Ezen semmilyen szer nem segít"

Ez így van valóban! Bár lehet csak placebo, de nekem jól jön, mikor nassolhatnékom van, de nem lehet, akkor megiszok egy pohár vizes almaecetet.

2013. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor még úgy "táplálkoztam", mint egy átlag polgár, nekem bevált. Amióta megválogatom, hogy mit eszem, nem érzem szükségét.
2013. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Apósom minden évben készített 20-25 litert, nekiköszönhetően ismertem meg. A sajátságos illatától eltekintve hamar megszerettük. Vicc nélkül: Az étkezési célok mellett a gombás láb egyik leghatékonyabb gyógyszere is a higított oldata, lábfürdője.
2013. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!