Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » FONTOS! Valakinek bevált...

FONTOS! Valakinek bevált valamilyen fogyasztó ruha/öv/gép? És ha igen, mennyit segített és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a fogyasztó diétázás nagyon bevált!

Ilyen nincs hogy fogyasztóöv meg fogyasztó ruha, marhaság mind!

2013. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Íme a fogyasztógép, mellé ajánlott a diétás étrend.

Ez be fog válni ruha, öv meg hülyeség.

2013. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a flabélos sem jó ?
2013. febr. 10. 09:31
 4/8 nikozia12 ***** válasza:
100%
Nem..!diéta,mozgás.Ennyi az egész.
2013. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nincs semmi olyan ami rendes kaja nélkül érne valamit, a p*csamagazinok és oldalakon leközölt dolgokról meg annyit hogy hány olyan valós példa van aki csak ennek a használatával ért el sikert?


Rossz hírem van: Nincs kényelmes fogyás bármilyen hihetetlen is, tv shop meg egyéb reklámokban látott sportos emberek nem a pénzlehúzós semmitérő vackoktól olyanok. Kipróbálhatod ezeket, de el fog jönni az az idő amikor rájössz hogy bizony feleslegesen dobtál ki pénzt az ablakon.

2013. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. febr. 10. 18:28
 7/8 anonim válasza:
Anyukám Zumbazik és rengetet fogyott. Fél éve csinálja heti 3X és mindenki mondja neki hogy milyen lapos a hasa. Keményen eddz és nagyon szereti. Az egyik barátnőm is csináljq, de nem annyira jól mint Anyukám. Mert ha nem csinálod rendesen a gyakorlatokat az semmit sem ér. :) Remélem tudtam segíteni. :)
2013. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
89%
Én tavaly étrendváltoztatás nélkül lementem 25Kg-t. Semmi mást nem csináltam csak 1 héten 4-5ször lefutottam 2km-et. 10perc alatt megvolt és kilók csak úgy mentek le rólam. Most akarom megint elkezdeni mert nyár végén abba hagytam. (sajnos) És most megint vissza jött a télen 10Kg. Szóval fuss! Sok sikert!
2013. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!