Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnek magamnak teafuvekbol...

Tudnek magamnak teafuvekbol meregtelenito teat kesziteni?

Figyelt kérdés

Olyan teakbol mint csalan tea vagy ilyesmi...

Vagy egyaltalan mi nevezheto hatekony meregtelenito teanak? Ez csak egy mese hogy lehet igy meregteleniteni vagy igaz?Szebb lesz tole a bor vagy jot tesz a narancsbornek?Hajnak?Ugy hallottam befolyasol sokmindent a meregtelenites,de nem akarok csak ugy bedolni mindennek amit a noiportalokon irnak.Es az almaecet mire jo?Nem savasit el?

Tapasztalat?

Koszi <3 :D


2009. aug. 10. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Méregtelenitő teákról nem tudok, de az útifű maghéj jó ilyen célra. Ez ilyen por zerű izé amit tejbe, üdítőbe vagy joghurtba kell áztatni és meginni. Ez biztosan kitisztit belülről..:)

Az almaecet pedig lugusít és nem savasít. Állítólag elűzi a éhséget és segíti az emésztést, én próbáltam, de semmi különöset nem tapasztaltam.. :D

2009. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak ajánlani tudom a méregtelenítő teákat:)Nekem a csalán tea nagyon bevált.Nem tudom ,hogy neked is használ e vagy sem, mert minden szervezet más.:)

Nagyon hasznos még a citromfű és még a közéreztre is hatással van..

Az almaecetről sajnos nem tudok nyilatkozni..

www.femina.hu ,itt részletesen írnak sok növényről,gyümiről és zöldégről ,amiket jót tesznek;)

2009. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!