Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a "csodavíz" tényleg hatásos?

Ez a "csodavíz" tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Találtam egy jónak tűnő anyagcsere felpörgető receptet, és érdekel, hogy próbálta-e már valaki, és milyen eredményekkel járt.


A recept: Egy kancsóba tölts két liter vizet, majd apríts bele egy körülbelül három centiméteres, friss, megpucolt gyömbérdarabot. Vágj leheletvékony szeletekre egy közepes méretű kígyóuborkát, és szeletelj fel vékonyan egy alaposan megmosott citromot is. Add az egészet a vízhez, 12 darab friss mentalevéllel együtt, óvatosan keverd meg, majd tedd a kancsót a hűtőbe egy éjszakára, hogy a hatóanyagok kioldódjanak, és az aromák összeérjenek.


2012. aug. 6. 23:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam le, fehér kenyeret nem eszem, csak olyan teljes kiőrlésű, magvas kenyeret, de azt is ritkán.

Igenis magamra veszem, mert nem értem, miért kell ilyen stílusban írni, főleg akkor, ha előtte leírtam, hogy tisztában vagyok azzal, hogy csodaszerek nem léteznek!

További szép napot!

2012. aug. 7. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!