Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt valakinek a Re-Code?...

Használt valakinek a Re-Code? A diétát be kell mellé tartani? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 17:56
 1/6 anonim válasza:
Nekem nem volt jó,egyik ismerősöm is szedte,együtt kezdtük el, de neki sem használt,kidobott pénz volt... :(
2012. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem használt :) Mondjuk én többé-kevésbé betartom azt az étrendet, amit ajánlottak, plusz heti háromszor másfél órát futok, de eddig lement 11 kiló :)
2012. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 11 kilónál tartok :))) Én betartom az ajánlott étrendjüket, egyáltalán nem megerőltető. Viszont nekem a sport kimerül sajnos a lépcsőzésben, meg a hétvégenkénti nagy sétákban, hét közben sajnos másra nincs időm :(
2012. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a konditerem és egy kis diéta csodákra képes. Nem kell mindenféle csodaszer, de ez csak az én véleményem.
2012. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki nekem is beválik :) Bár még csak két hete iszom, már most érezhető a változás. Mondjuk most még lelkesen betartom az étrendjüket is, meg heti háromszor sportolok, de magamat ismerve ez a lelkesedés idővel lanyhulni fog, úgyhogy majd kb. egy-két hónap múlva kérdezz rá :)
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg bármelyik orvost, hogy van-e olyan készítmény, ami felgyorsíthatja, vagy elősegítheti a zsírégetést.

Mikor érti már meg az átlagember, hogy NINCS ILYEN??!!

Meg fogsz lepődni, de fogyni kevesebb evéssel és több mozgással lehet. Tudom, sokkoló.

Ha ez nem elég, akkor járj utána, számold meg hogy mennyi energiát viszel be és mennyit égetsz el..

Aki fogyott bármilyen szerrel, az ugyanannyit fogyott volna a szer nélkül is. Ne higgy nekem, kérdezd meg a szakembereket. Tudod, az orvosokat, akik a táplálkozástannal foglalkoznak.

A pénzt, amit a szerre költöttél, dobd ki, és ne vigyél be minden szart amiről azt se tudod mi van benne.


Elnézést a hangnemért.

2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!