Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Re-Code hatása?

Re-Code hatása?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy aki issza a Re-Codeot, mennyi idő idő után vett észre változást, mikor indult be a fogyás illetve mennyit sikerült vele fogynia?
2012. aug. 1. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én két hónapja iszom már és eddig 9 kilót fogytam. Igazából már a legelején éreztem, hogy tisztít (eleinte jártam a mellékesbe rendesen), de ez pár nap alatt megszűnt, azóta semmi problémám nincs vele. Reggel elkészítem a napi adagot, délutánra el is szopogatom, úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve, csakúgy, mint a hatásával.
2012. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónapja iszom, eddig öt kilót fogytam. Az első hét kicsit döcögős volt, de azóta stagnál a heti másfél kiló mínusz :)
2012. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És diétáztatok vagy sportoltatok mellette? Esetleg mindkettőt? Arra gondoltam, hogy azt a diétát megpróbálom betartani, ami az oldalukon van, de a sportra sajnos nem lesz időm, bármennyire is szeretném, és kíváncsi vagyok, hogy vajon így is hatásos lehet -e.
2012. aug. 2. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megpróbálom betartani az étkezési tanácsaikat, de nem mindig sikerül :( Sportra viszont abszolút nincs időm, max. néha gyalog megyek haza, illetve lift helyett lépcsőzöm, de így eljárni tornázni, vagy otthon szinte esélytelen. Biztos hatásosabb lenne, ha sikerülne időt szakítanom a mozgásra is, de lényegében így is elégedett vagyok :)
2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!