Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L-karnitin tablettának...

Az L-karnitin tablettának milyen hatása van a szervezetre?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla, hogy energizál de van olyan hatása mint a koffeinnek pl, hogy felpörgeti a szívet meg ingerültséget fokozott éberséget eredményez? fogyni szeretnék, sokat olvastam a témában kaptam itt is jó tippeket, mozgok heti egy pihinappal 3 nap futok 3 nap súlyzós edzést végzek. Kicsit félek a fenti hatásoktól, mielőtt kipróbálnám.
2012. júl. 6. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi negatív mellékhatást nem éreztem amikor szedtem. Igazából csak az energizáló és a regenerálást elősegítő hatását éreztem. Normál étrend mellett szerintem pénzkidobás.
2012. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit többet tudok mint te. L-Carnitine egy aminosav (összetett aminosav de ez most nem számít) valóban kitágítja a szív körüli ereket, de szívbetegeknek is szabad szedni mert szükséges az izmokhoz (pl.: szívizom) javítja a szív teljesítményét és segít normálisan működtetni a szívet. Lényegében szedheted semmi bajod nem lesz, de még ajánlanék hozzá egy dolgot GH-Surge a scitectől növekedési hormon szintet nővel így több kalóriát használsz alapból. Amúgy a scitec termékeket ajánlom pl. te esetedben amint már írtam GH-Surge + Pentacarn meg ha van még pénzed akkor egy vitamincsomag pl multi pro és ha súlyzós edzés után futsz kevesebb az izomveszteséged! remélem segítettem bocs hogy hosszú lett
2012. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nem baj ha hosszú csak hasznos legyen:))
2012. júl. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!