Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a "csodavíz" tényleg hatásos?

Ez a "csodavíz" tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Találtam egy jónak tűnő anyagcsere felpörgető receptet, és érdekel, hogy próbálta-e már valaki, és milyen eredményekkel járt.


A recept: Egy kancsóba tölts két liter vizet, majd apríts bele egy körülbelül három centiméteres, friss, megpucolt gyömbérdarabot. Vágj leheletvékony szeletekre egy közepes méretű kígyóuborkát, és szeletelj fel vékonyan egy alaposan megmosott citromot is. Add az egészet a vízhez, 12 darab friss mentalevéllel együtt, óvatosan keverd meg, majd tedd a kancsót a hűtőbe egy éjszakára, hogy a hatóanyagok kioldódjanak, és az aromák összeérjenek.


2012. aug. 6. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
probald ki :D
2012. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Micsoda ötlet.. :)
2012. aug. 6. 23:40
 3/11 anonim ***** válasza:
A víz, a zöldségek és a gyümölcsök valóban egészségesek... Vitaminokat sem árt fogyasztani néha... Ebben mi a csoda? Persze, ha azt várod, hogy ilyen vizet iszol, és majd hipp-hopp lefogysz és bomba alakod lesz, akkor nem, nem hatásos, de ha iszod minden nap a 2 litert, meg még +1et, mellette diétázol és sportolsz, annak lesz eredménye...
2012. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy pusztán ettől fogyjak bármennyit is, de diéta és mozgás mellett azért remélem, hogy rásegít..

Az oldalon azt írták, hogy 4 nap alatt 3-4 kiló megy le kizárólag ettől, de már akkor tudtam, hogy ez hülyeség, amikor elolvastam a cikk címét.. Viszont szerintem diétával együtt hatásosnak kellene lennie.

2012. aug. 7. 00:01
 5/11 anonim ***** válasza:
vízbe csavart citrom is hatásos sokknak bevált, a te módszered nem ismerem. Citrom zsírégető. Reggel 1 pohárba facsarni fél citromot, majd a másfél literes vízbe kb. 2 egész citromot.
2012. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös voltam elfelejtettem írni hogy a citromos vízbe nem kell cukrot tenni szóval ne limonádé legyen és be kell hűteni úgy jó ebbe a melegbe nem langyosan-csak vicceltem ezt ne vedd komolyan jó jégkockával is
2012. aug. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:

Ihatsz te 100 hektoliter citromos vizet is, ha mellette nem diétázol. Aki több energiát eszik meg, mint amennyit elhasznál, az nem fogy lefogyni. Ilyen egyszerű. És ezen nem változtat az se, ha citromos vizet iszol, meg az se ha gyömbéreset.


Ezek csak növények, nem csodaszere! Ki vár bármiféle csodahatást ezektől? A fogyás kemény munka eredménye, edzés és tervezett diéta az alapja! Máshogy nem megy. Ez a rásegítés meg... Nos ha nincs meg az elegendő intenzív edzés meg a diéta, akkor mégis mi segítene rá?

2012. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szoondiii ***** válasza:

se csodák nincsenek, az anyagcseréd "felpörgetéséről" pedig elég érdekes elképzeléseid lehetnek.


ha egyszer leírjuk többen, hogy nincsenek csodaszerek, akkor többé nem fogsz hinni ezeknek?


Miért nem próbálod elhagyni mondjuk a kenyeret, gabonákat, ch gazdag növényeket, tejet? valahol itt kéne kezdeni, nem mással..

hús, zöldség, magvak!

2012. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell ennyire lehurrogni, tisztában vagyok vele, hogy a fogyáshoz diétázni és mozogni kell. Kenyeret nem eszem már vagy 2 éve, az édességeket is próbálom elkerülni, az a bajom, hogy nincs rendszeresség az életemben, ezen próbálok most dolgozni. Viszont azt is tudom, hogy vannak olyan ételek, amik jó hatással vannak az anyagcserére, akkor például ez a víz miért ne tenne jót? És egyébként nem vagyok 100 tonnás, nagyjából 3-4 kilót szeretnék csak leadni.
2012. aug. 7. 11:59
 10/11 Szoondiii ***** válasza:

ha kenyeret nem eszel, akkor lehet abonettet eszel, vagy tejet stb.

ne vedd magadra a lehurrogást, rossz tulajdonsátunk...

különösebben nincsenek jó hatású ételek, anyagcserét tekintve. általánosság persze, hogy a szénhidrátok, különböző cukrok ugye és a keményítő káros ilyen szempontból is, ezért eszünk húsokat és zöldségeket.

ezen kívül más nem kell, az anyagcserét sem kell "felpörgetni", a sok evés egyébként nem egészséges..

nem félreérteni, összekeverni az éhezéssel.

2012. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!