Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Full Force Full Burnje...

A Full Force Full Burnje bejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Alacsony ch diéta és jól megszervezett edzésprogram mellé. Nő, 19, 170cm/64kg.

2012. máj. 28. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Alacsony ch diéta és jól megszervezett edzésprogram mellet biztos hatni fog.

Én csak kondi előtt veszek be 3-4 szemet de így is rengeteget levitt, csak ne a mérleget nézd hanem a hasad.

2012. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez biztató, köszönöm :)

Várom még a tapasztalatokat.

2012. máj. 28. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, sokkal könnyebben viselem az alacsony ch bevitelt, nem is vágyok rá, edzésnél pedig jól izzadok. Kedd óta 2 cm ment le a derekamból, most 65 cm, bár én innen fogyok először, de akkor is:) Lényeg, hogy hatásos és nekem semmilyen mellékhatása nem volt és nincs is. :)
2012. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, és én csak napi 1 szemet szedek, esetleg 2-t, nekem nem kell több nagyon (19/L, 173 cm és kb 65 kg)
2012. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a bogyóhoz hol lehet hozzájutni?
2012. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb választ!

És egyébként az általam csak koxboltnak hívott tápkieges üzletekben. Szerintem alap darab, de ha a közeledben lévő ilyenben nem találsz Full Burn-t, akkor shop.builder.hu-ról érdemes rendelni.

2012. máj. 28. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó a sorban a zsírégető, jó diéta mellett így kell jönnie: vitamin, fehérje,aminósav,l-carnitin, és utána mehet a zsírégető is akár.
2012. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!