Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasytalata a...

Van valakinek tapasytalata a REDULINE 36 al?

Figyelt kérdés
anyuka vagyok..22 kilot hiztam a kicsivel...nagyon sok rajtam maradt,de tornazni sajnos nincs idom melette
2012. máj. 26. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ehelyett doppingolsz? Nem gondolod hogy a babának baja lehet belőle? Ez a f*s nem táplálékkiegészítő...Normális étrend kell,meg nem hiszem el hogy nincs heti 5! egész órád mozogni, mondjuk otthon eliptikus trainer, vagy szobabringa...én meg egyetemista vagyok, mellette van 2 melóhelyem(havi 200 órát dolgozok) ,járok nyelvtanfolyamra és hajnalban, vagy késő éjjel járok edzeni...a többi kifogás, de ahogy látom nem számít a kicsi vagy a saját egészséged, inkább a könnyű végét próbálod megfogni a dolgoknak...ami NEM LÉTEZIK
2012. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elosszor is nem szoptatok,es a kicsinek soha nem atanak!!!!!!!!!!! masodszor : szerintem ha lenne egy olyan hasfajos babad aki ejjel nappal fontvan,es nemlehet letenni mert ugy sir,kivancsi lennek mennyi idod lenne!!!
2012. máj. 26. 16:16
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Tehát 24/7 fáj a hasa? Miért nem viszed orvoshoz? Inkább kínzod? Jah, hogy nem is fáj egész héten a hasa, csak kifogásnak használod... Igaza van az elsőnek - ha eredményeket akarsz, akkor meg kell tenni olyan dolgokat is, amiket eddig nem. Ha te ezt úgy értelmezed, hogy mérgezed a májadat drogokkal, akkor sajnálom...


Ha meggondoltad magad, akkor olvass:

[link]

2012. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
33%
Tényleg nagyon sok energiát vesz el egy sírós kisbaba, tudom. De tényleg a mozgás a megoldás.. Este fektesd le a babát és menny el egy fél órát futni. Az sem baj ha egy kicsit sír magában a baba, nem kell mindig felkapni, hidd el tapasztalat..
2012. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Én 5 hónap alatt adtam le 20 kilót.

Mozgás: minden nap egy órát tornázom, egyszer reggel (amíg MÉG alszik), egyszer este (miután MÁR alszik)


Az idő egy kifogás..........MINDENKINEK van 30 (kétszer 30) perce egy nap. Én gyerekem egy energiabomba, tehát én is úgy tornázom, amikor alszik vagy mondjuk kivételesen elvan nélkülem. A házimunka, ha mindennap csinálom, kemény 40 percembe kerül egy nap, és ő 2 órát alszik......tehát bőőőőven marad időm. Mosni nem én mosok hanem a mosógép, a mosogatás, ha nem hagyod felgyűlni, 10 perc, a főzés meg: amíg rotyog a lábos, süt a sütő, én szabad vagyok....erre ezt szoktam mondani. Nekem még nyelvtanulás is belefér minden nap az időmbe, bár tény és való, én későn fekszem le, 23 előtt soha. Tehát én akkor tornázom, ha napközben kimaradt.

2012. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
95%
bunkók vagytok!
2012. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!