Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A káposztaleves kapszulával...

A káposztaleves kapszulával van valakinek tapasztalata? Fogytatok tőle vagy híztatok? Mennyit fogytatok, mennyi kapszulától?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 11:00
1 2
 1/18 Smartguy86 ***** válasza:
74%

Áhh nem ér semmit. De most tőlem megrendelheted a csirkepaprikás kapszulát mindössze 9990,- forintért. 100% pénz-visszafizetési garancia! Kizárólag természetes alapanyagokból készült!


Mit érhetsz el vele:

2 hét alatt -20 kiló

Vonzó test

Irigykedni fognak rád a barátnőid

Elég bevenni egy kapszulát és megvan a napi fogyásadagod


Vedd meg most, akciósan mindössze 9990,- és tedd meg az első lépést a sportos alak felé! Mert megérdemled, hogy gyönyörű légy.



Na? Elhiszed nekem, hogy ilyet tudok neked adni? És ha egy csilivili honlapot csinálok hozzá, ahol ugyanezeket valami cifra fantázianévvel és szexi csajok képeivel tukmálom rád, akkor több lesz a bizalmad? Kipróbáljuk? Megvennéd tőlem? Nem? Miért nem? A káposztaleves kapszulát miért vennéd meg?????


Ezen agyalj kicsit - aztán vedd észre, hogy ezek a reménytelenségedből akarnak meggazdagodni, miközben mérgeket sóznak rád.


Fogyáshoz egy út van:

KISZÁMOLT DIÉTA + SPORT


Aki mást mond, az hazudik. Ennyi.

2012. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Smartguy86 ***** válasza:
75%

Esetleg még leírhatnék az oldalra pár véleményt


Kriszta, 29 éves : Fantasztikus ez a termék. Mióta a csirkepaprikás kapszulát szedem, azóta nagyobb az önbizalmam, a munkahelyemen is megnéznek és sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Köszönöm a SMART enterprises termékének, hogy megváltoztatta az életemet


Péter, 36 éves: Már végleg el voltam keseredve, mikor megismertem a terméküket. Hihetetlen eredményeket értem el vele, köszönöm. Csak ajánlani tudom minden fogyni vágyónak



Na? Most már még nagyobb a bizalom, igaz?


Esetleg mellékelnék még ELŐTTE-UTÁNA fotókat, meg egy "ügyfélszolgálat" menüpontot, ahol persze nem lenne céginformáció, csak egy e-mailküldő mező - mert ez is a megbízhatóság mintapéldája.


Nos?

2012. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Smartguy86 ***** válasza:
78%
De azért nézd már meg ez a káposztaleves kapszulát, hogy mi van benne? Lófasz dózisok pár vitaminból, porított vöröshagyma és káposzta. Mindezt 2500 forintért? Hát öregem, ez ám az üzleti érzék :D De csak a fogyasztót minősíti, ha ettől fogyást vár. Ennyi erővel egyél káposzta levest és várd attól :D Az olcsóbb...
2012. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Smartguy miért lett leszavazva? Járt itt 1-2 dagadt buta nő, vagy mi a fene? Akkor szedjél multi-x vitamint ne egyél semmit és akkor legalább a vitaminod fedezve van.Várjátok minden sz*rtól a csodát holott NEM FOG MÁS HATNI CSAK KISZÁMOLT DIÉTA + edzés...persze lehet erőlködni meg rinyálni hogy én mindent megpróbáltam holott ha nem sz*rnád le valójában mert ez történik akkor kicsit művelődnél hiteles oldalakról nem a velvetről meg egyéb ostoba siteokról és akkor lenne némi fogalmad a tested formálásáról.
2012. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Smartguy86 ***** válasza:
75%

Vicc, hogy leginkább az a válaszom lett leszavazva, amiben érdemben válaszoltam a kérdésre :DDD Nembaj. Egyesek itt hitkérdést csinálnak ezekből a kapszulákból. Mert a káposztaleves az nem jó, az fúj, az kaja, az biztos hízlal, meg nem egészséges. De ha kapszulában van? WOOOOOOOOO KAPSZULAAAAAAA, a kapszula az jó, a kapszula az szép, az HATÁSOOOOS, mert az KAPSZULAAAAA, hát a gyógyszer is kapszula és meggyógyulok tőle, akkor ez is kapszula, akkor a két kapszula kapszulaként hat, tehát a kapszula az csak jó lehet. A kövérség meg betegség...


:DDDDDD Jóóóók vagytok, így tovább. Jöhet a minusz...

2012. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Anyukám is felvetette az ötletet a múltkor hogy ki kéne próbálni. Közöltem vele hogy miért nem főz egy nagy fazék káposztalevest és eszik minden nap belőle. Olcsóbb is és legalább friss is. Amúgy egyik ismerősöm szedte de semmi nem látszott rajta. Szerintem max a vitaminok miatt diéta mellett kiegészítésnek jó. Bár én az ilyen csodabogyókban nem hiszek.
2012. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Smartguy86 ***** válasza:
63%

Vitaminból fényévekkel jobbat kapsz ennyi pénzért! Ami ebben van vitamin, az a vicc kategória.


Amúgy meg ennél nagyobb pofátlanságot, hogy vitaminkészítményt reklámozni fogyókúrás céllal... hát semmi köze a kettőnek egymáshoz. A vitaminok általános egészségi állapotot javítják, az immunrendszert erősítik.


Fogyni csak egyféleképp lehet: ha többet mozogsz le, mint amit megzabáltál. Más módszer nincs! Főleg ilyen Tv előtt ülök és közben ég a zsírom kapszulákkal...

2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
én nem fogytam le tőle, viszont büdöseket pukiztam:S
2012. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Smartguy miért lett leszavazva? Járt itt 1-2 dagadt buta nő, vagy mi a fene?"

Én nem pontozok, és GYAKORLATILAG igaza van.

De ahogy erőlködik, hogy vicces legyen, ahogy előadja magát, az értékelhetetlen...

Mondjuk ez nem csak rá igaz... "Mozgástabletta" "sportkapszula" "diéta nevű készítmény" "létezik egy olyan szó, hogy mozgás" és társai még szánalmasabbak, annyira nagyot akarnak mondani, aztán halál gagyi a tálalás...

(Mindezt úgy írom, hogy nem hiszek semmi szerben, sose próbáltam ki semmit, és nem is fogok, mert sz*rt nem ér egyik se, különben nem lennének kövér emberek, de nem játszom az okosjancsit, hogy hú mekkora poénosat mondtam, azt a középiskolai tananyag viccesebb volt sokszor, mint ezek a válaszok...)

2012. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Smartguy86 ***** válasza:
51%
Hallottál már egy olyan kifejezést, hogy irónia? Nyilván nem, ha nem érted a lényeget...
2012. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!