Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A káposztaleves kapszulával...

A káposztaleves kapszulával van valakinek tapasztalata? Fogytatok tőle vagy híztatok? Mennyit fogytatok, mennyi kapszulától?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, és át is jött a lényeg... Attól még erőltetett...
2012. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Smartguy86 ***** válasza:
42%
Nem véletlenül erőltetett... Mikor a 5000. kérdés kerül fel ugyanarról, hogy mivel lehet a legkönnyebben elsumákolni a kemény munkát, akkor nincs más út.
2012. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Most jól megvédem Smartguyt, mert nem ő az erőltetett, hanem azok, akiknek a stílusában megfogalmazta a válaszát. És szerintem én is hasonlóképpen raktam volna össze a válaszom, ha nem ír le előttem mindent, amit mondani akartam.


Az a röhejes, ahogy ezek a csodatermék-forgalmazók "csomagolják" a portékájukat, hogy ők most megérkeztek, és megváltják a világot, meg hogy idáig teljes vakságban éltünk egy problémát illetően, de most ennek vége, beköszöntött az új korszak, mert megjelentek ŐK a piacon, és mindenki élete egy csapásra meg fog változni!


Van a Google-nek egy remek szolgáltatása, ami Firefox alatt szuperül működik, átváltasz képkeresés módra, egy fotót belehúzol a keresődobozba, ő pedig megkeresi azt a fotót a neten. Épp a káposztaleves kapszulás oldalt teszteltem vele, a "hiteles" megszólalók fotóira kerestem rá, és mit ád az Isten? A hálás vásárlók fényképei össze vannak ollózva a netről.


Akkor hogy is van ez? Miért kell a vásárló pofájába hazudni? Miért kell azt állítani, hogy vannak hálás kliensek, amikor valójában nincsenek? Illetve ha vannak, miért nem a valós emberek jelennek meg? Úgy érzem magam ezeken az oldalakon, mint amikor a városi piac bejáratánál szuperolcsó ezüst nyakláncokat akartak rámtukmálni, a kapocsba pedig bele volt vésve, hogy "inox".


Szerény véleményem szerint inkább ez az erőlködés, és nem Smartguy.

2012. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Köszönöm hogy zsinórban lehülyéztetek. igazatok van, a leves tényleg olcsóbb lett volna és egészségesebb, de hogy vigyek be a munkahelyemre egy nagy fezék levest?

Amúgy meg gyógyszertárban vettem.

2012. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem a fazékról van szó... De a kapszulát gondoltad ebédelni? Vagy eszel, amit eszel, a tablettával meg semlegesíted? Mert egyiknek sincs sok értelme...

Vagy eszel valami egészséges, alacsony kcal, ch és zsírtartalmú ételt? Akkor meg minek a tabletta?

Ne megmagyarázni akard, hanem gondold végig...

2012. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Smartguy86 ***** válasza:
38%

Műanyag doboz is van a világon - olyat is lehet kapni, amiben levest is tudsz vinni. Gondolom nem az egész fazékkal eszed meg egy nap. :D


Amúgy meg jah... a kapszula lett volna az ebéded? Azért vontam párhuzamot, mert olyan könnyedén szórjátok a pénzt ilyen szellemes dolgokra, hogy "káposztaleves kapszula" csak mert a könnyű utat ajánlják mellette... aztán ha jönnék én valami "csülök tablettával" egyből ki lennék röhögve, pedig pontosan ugyanaz a kettő! Jah nem... az egyiket már megvetted, így azt a döntésedet muszáj a végsőkig védeni, mert különben te lennél a hülye...

2012. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Rockabilly69 válasza:
Nekem segített. Olyan 10-12 kg fogytam tőle. Viszont én mellette, hetente 4x fittiztem.
2012. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

mindent lehet enni csak nem mindegy hogy mennyit és mikor 8hónap alatt 20 kg dobtam le úgy hogy semmit nem sportolok szinte annyit hogy ahová csak tudok kerékpárral megyek

nem sokat tudok mozogni mert aszmás vagyok és sok betegségem van..de fejben döl el...

aki fikázni akar csak nyugotan de nem kell konditerembe megdögleni...

2012. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!