Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit ajánlotok, amitől telített...

Mit ajánlotok, amitől telítettség érzésem lesz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egyél rendesen.
2012. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy mit szeretsz enni. Nyilván konkrétumot hiába mondok, ha nem szereted mondjuk a gyümölcsöket, zöldségeket. Igazából azok a dolgok, amik sok rostot tartalmaznak,erre jók, de lehet, hogy fel is puffasztanak kicsit. Sok-sok víz az el mulasztja az éhség érzetet, főleg ha facsarsz bele egy kis citromot, de nem túl sokat, hogy a savadat ne nyomja fel nagyon, és ez még elméletileg fogyaszt is, bár hogy milyen mértékben, azt már nem tudom! :)
2012. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez használ:

- forró tea evés előtt, evés közben is igyál!!

- másnak jó a sima víz is, de nekem a tea jobban elveszi mert van íze

2012. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon barna teljes kiőrlésű kenyér. tojás. barnarizs. kukoricakása. zabkása.
2012. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tele van a hasad az rendesen megtelít
2012. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden étkezésemet fejessaláta levelekkel egészítem ki, összetépkedem, és azt eszem minden kaja mellé. Alig van kalóriatartalma, de úgy érzem h tök jól laktam :D
2012. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha leányzó (Nő) vagy - akkor ha bekapod a legyet egy ideig 7 - 9 hónapig biztosan megmarad a telítettség érzésed.- utána lehet ismételni.
2012. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!