Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Keresek vmilyen nagyon jó...

Keresek vmilyen nagyon jó étvágycsökkentő szert, ami jól bevált, és ami nem vérnyomás növelő hatású? Sok diétát kipróbáltam, de egyik sem vált be sajnos!

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
helyedbe nem diétáznék csak tudatosabban ennék. délelőtt folyamán vinnék be inkább szénhidrátot + délben, du./este fehérjére és zöldségekre próbálkoznék. Ezen kívül ne egyél rendszertelenül és sokszor egyél kevesebbet. ezek mellé ha tudsz egy kis testmozgást is bevinni akkor igen megfogsz lepődni. énis rengeted diétával próbálkoztam sikertelenül. egyszerűen változtattam az étkezési szokásaimon + mozogtam. így adtam le fél év alatt 30 kilót. így van, 30-at. visszaállt a vérnyomásom, a laboreredményeim ismét tökéletesek :) ha gondolod írj privátot és leírom részletesebben
2012. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alma. De tényleg.
2012. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az almától én olyan éhes leszek hogy egyedül felfalnék egy egész tehenet...
2012. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hat semmi ilyen szert ne keress!!! cs egeszsegedet karosítja.. inkabb probalj ki teakat vagy gréfrutot, nekem ezek beválltak :)
2012. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne hallgass azokra aki azt mondja,h ne diétázz,az biztos nem duci.Igazad van,az alma is hülyeség,savat csinál és éhesebb leszel.Én az adiponixet szedem,zsírégető,néha az étvágyat is csökkenti,10 kg lement 2hó alatt,2havi ára 6ezer volt akkor.Most a hodia kapszulát mondják,mint étv.csökkentőt,nem próbáltam még,de fogom,csak nehéz szerezni.Kitartás,és a VÉKONYAKNAK üzenem,a duciknak igenis kell ,,segítség,, a fogyás elindításához,utána jöhet az életmód váltás,de az ÖRÖKRE!
2012. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!