Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért nem indul be végre...

Miért nem indul be végre nálam a fogyás? Pedig nem 50 kg-os nádszál vagyok, lenne miből apadni a súlyomnak.

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi, valami jó ötlettel. :-) Ma reggel majd sírva fakadtam amikor rááltam a mérlegre és az éppen ugyanannyit mutatott mint hétfő reggel.

Akkor kezdtem a fogyókúrámba. Nem eszek napi 1000 kalóriánál többet, kétszer voltam tornázni, biciklivel járok munkába. (kb 3 km-re van cak de akkor is az oda-vissza 6) Sőt még két este ittam mályva teát is, ami reggelre meghozta az eredményt... :-)

Szóval nem értem mi van velem. Máskor, ha ugyanezt a "tortúrát" végigcsináltam, legalább két-három kg-al mínuszba mozdult a mutató.

Amit rosszul csináltam, hogy az 1000-ből 500-600 kcal-t az esti órákban ettem. A csajok, akiknek van párjuk ezt megértik, hogy munka után a vacsora elkészítése után ettem a férjemmel. Bár olyan kaját, ami belefért a napi kcal számba, és viszonylag egészséges...

A lehurrogók most kíméljenek, de ha van valami jó ötleted, légyszi írd meg nekem....


2011. aug. 6. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

*-Lehurrogás jön!-*

Az a nagy helyzet, hogy nem tudsz számolni vagy elcsaltad. Végezz végre rendes sportot, 6km biciklin semmi, az otthoni punciszellőztetős dvdket meg hagyd a retekbe! 1000kcal semmi, kizárt dolog, hogy tényleg annyi volt a bevitt kalória mennyiséged!

*-lehurrogás vége!-*


Vezess grammra pontos kcal naplót, és kicsit vedd feljebb a mozgást... próbálj meg súlyzózni!

2011. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jah, sajnos más nem tud helyetted táplálkozni, helyetted kimérni mit, nenyit eszel. pontosan kell követni a szálkásító étrendet, némi pontatlanság és ott vagy, hogy egészségesen tartod a súlyod. még valamennyi, és hízik az ember.


meg nem ártana az a rendes edzés. én egy küzdősport alá nem adnám, azok sok energiát fogyasztanak, ez tagadhatatlan.

2011. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pont erre nem vágytam, amikkel ti bombáztatok, és ezt le is írtam.

Mindegy, a lényeg, hogy megtört a jég... Végre úgy érzem, apadni fognak rólam a kilók. A folyamat már megindult...


Továbbra is várok segítséget, a nem lehurrogni akaróktól...

2011. aug. 7. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

semmi olyan nem volt, amire nem vágytál. vagy ha viszolyogsz a valóságtól, akkor keress tudatmódosító szert.

nem tudom miért olyan nehéz megérteni: ha több energiát viszel be, mint amit a szervezeted elhasznál, hízol. és fordítva. vagy megmagyarázod, hogy te alig eszel, és nem fogysz, persze több millió afrikai éhező csak balf.asz és ezért fogy le és hal éhen?

2011. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ezen mi volt a lehurrogás? Mozogjá meg diétázzá nagyon körültekintéssel. Kizárt dolognak tartom, hogy 1000kcal mellett nem fogysz... vagy nem tudsz számolni vagy a kozmikus űrből nyered az energiád.
2011. aug. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!