Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Falusi Mariann mivel fogy?...

Falusi Mariann mivel fogy? Milyen itallal? Mi a neve?

Figyelt kérdés
köszi!
2010. okt. 19. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindig mással.

Most úgy hallottam, Norbi fogyasztja.

2010. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de nekem pontosan annak a neve kellene amivel fogy. a TV-ben a reklámban tart egy dobozt a kezében és azt mondja hogy én ezzel fogyok, DE MI A NEVE?

aki tudja írja már meg, fontos lenne. köszi!!!!!

2010. okt. 19. 14:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Most őszintén! Szerinted fogy?

Az is lehet, hogy van valami betegsége, amit meglovagoltak a fogyiitalgyártók, és most kihasználják a fogyását.

2010. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


ezt olvasva szerintem fogy...

elégeti a zsírt az itallal és azért fogy valamennyit. én is kipróbálom és meglátjuk....

2010. okt. 19. 14:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok a penzert hirdet, nem azert mert azt hasznalja, vagy a termekben hisz es mellette all.
2010. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megneztem linkedet, amit en iszom masfel honapja, kb ilyen, de zold kavenak, Green coffee 800-nak van nevezve. Semmit nem csinal, azon a napon mikor nem eszem, vagy keveset, "fogyok", ha normalisan eszem, hat akkor tudod mi tortenik. En mikor igazan akarok fogyni, csak gyumolcsot eszem. Azt sem akarhogy, vannak gyumolcsok amit nem lehet massal enni.
2010. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Jo az, csak befosat.
2010. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Barcsak ugy lenne, nekem meg ez sem segit.
2010. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Neera-val fogy! Bocsi, ha tévednék!
2010. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem nagyon fogy.Múltkor volt a tévében és talán még nagyobb,mint volt.

Plusz 2-3 hete volt vele egy rádió interjú a fogyókúrájáról és mindenről beszélt csak a fehérje bevitelről nem.

Ott azt mondta,hogy a sima buta módszert csinálja,felezi az ételt és rengeteg gyümölcscukrot eszik.

Az 1 órás beszélgetés alatt egyszer sem mondta ki a szénhidrát csökkentés szót.

Szerintem sima kacsa a hír,most ezt találták ki,hogy téma legyen megint.

2010. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!