Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni ha csak...

Lehet úgy fogyni ha csak gyümölcsön és vízen elek?

Figyelt kérdés

Le szeretnek adni pár plusz kilót mert 170cm vagyok és ra 60kg és zavar... szeretnek szep vékony lenni és előbb fogyni majd később edzeni ra csak ezt sajnos most a munkám miatt mem tudom programtervbe venni.

Ha sikerülne mennyi idő alatt érhetném el mondjuk az 53-55kg-ot?



2019. júl. 19. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2019. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Fogyni lehet, de egyáltalán nem ajánlom és nem is bírnád sokáig. A gyümölcs az kb csak ch. De a szervezetednek szüksége van fehérjére és zsírra is. Szóval meg se próbáld inkább keress valami normális diétát ami minimum 1400-1500 kaloria és mellette még sportolj. Na akkor leszel majd szép vékony.:) Ha nem sportolsz akkor ilyen skinnyfat féleség leszel, sajnos magamon tapasztaltam. Amióta sportolok sokkal jobb alakom lett és jobban is érzem magam.:)
2019. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet csak semmi értelme.
2019. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 19. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Egészségtelen fogyás ez. Lefogsz tőle fogyni, viszont ha vissza állsz a normál étkezésre a szervezeted mindent elfog raktározni és alig 1 hét alatt visszahízod azt amit leadtál hónapok alatt.
2019. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
így a leggyorsabb a fogyás,de könnyen átbillenhetsz a határon,lehetsz anorexiás,és háromszor annyit felszedhetsz utána,mint amennyi voltál,mivel a szervezet raktároz!
2019. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm!!
2019. júl. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!