Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgással lehet a...

Milyen mozgással lehet a leghamarabb lefogyni? Az ér valamit ha csak fele annyit eszem mint eddig?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretek mozogni de mostmár rá szánom magam.

Szeretnék leadni 7 kg-t szilveszterig!!

szerintetek menni fog????


2008. nov. 13. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 7 kilót akarsz szilveszterig leadni, azt csak olyan drasztikus diétás mozgással éred el, ami rettenetesen leterheli a szervezeted és az immunrendszered. Nem éri meg, mert ezzel beindítod a jo-jo effektust.

Belebetegszel, majd januártól a szervezeted mindent elraktároz, amire csak ránézel.

Fő a mozgás, az egészséges táplálkozás, ez pedig életmódváltás, amit tartani is kell, nem lehet csak úgy visszaállni az előbbi életfomára.

Havonta max 3 kiló a még egészséges.

Persze ha 120 kilóból adod le a 7-et, az nem gáz, de 70 kiló körül már nem fog menni.

Nem ér semmit, ha felét eszed az eddiginek, mást kell enned!

Próbáld ki a 90 napos diétát esetleg, de az sem lesz kész szilveszterig.

Új diéta ,ha reggelire 1 banánt eszel, egy pohár csapvízzel,ami szobahőmérsékletű, de ez még teszt alatti.

2008. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát Én azt hallottam hogy heti egy kg-t le lehet fogyni és az jó!Az meg hogy a szervezetem mindent el fog raktározni hát nem hiszem mert nem hagyom abba azt h csak ilyen keveset egyek nem lesz neki mit elraktározni.

A 90 napos az hülyeség részemről.

Akkor segitsetek légyszi hogyan foggyak le szilveszterig 7 kg-t???

fontos lenne

2008. nov. 14. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Futás,úszás,aerobic.szerintem ezek fogyasztanak.Igyál sok vizet és zöldteát.(Ha tudsz)6 után ne egyél,és fokozatosan csökkencsd a felére a kaját.ja és mozogj sokat
2008. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!