Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21/F vagyok 75kg, mi a leghatá...

21/F vagyok 75kg, mi a leghatásosabb sport a hastáji zsír leadására?

Figyelt kérdés

nem vagyok valami nagydarab csak koliba 1 év alatt összegyűlt egy kis felesleg a sokk punnyadás következtében:D

egyébként járok minden 2. nap kocogni(kb 30percet) az erdőbe fel a hegyre majd le, meg futás nélkül napokon sújzózok..

és odafigyelek az étrendemre is.


2010. júl. 10. 02:52
 1/4 anonim válasza:

Aerob edzés.

Futás közben változtasd a tempót 200 méterenként. Tehát 200 méter sprint, 200 kocogás.

Ha megduplázod az edzés időtartamát és nem eszel lefekvés előtt 2 órával, akkor el fog tűnni a zsírod.

2010. júl. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. júl. 10. 05:38
 3/4 anonim ***** válasza:

végre eg yigényes fiú ... tudod a pocaknál izgatóbb a kockapoci :)


sztem felülés ezerrel meg a futás is király, de persze nem kíméletes kocogás, hanem valóban sport legyen az

2010. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

volt már kockahasam igaz azt buliba filctollal csinálták..:D

de am amikor elindulok a hegynek elég fárasztó, de legalább friss levegő van és nem aszfalton meg nem körbe körbe futok mint ha pályán csinálnám.. igaz a talaj néhol elég egyenletlen.

hegynek lefelé meg maga a megváltás, csak azok a szúnyogok..:(

2010. júl. 10. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!