Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 centi vagyok 78 kiló....

170 centi vagyok 78 kiló. Mennyinek kellene lennem? Mit tegyek, hogy fogyjak egy kicsit? Edzőterembe nem tudok menni, mert van egy kisfiam és nem tudom kire hagyni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 15:21
 1/6 anonim válasza:
hát... szerintem olyan 60-65 kiló az átlag, de attól függ, hány éves vagy... Szerintem ne diétázz!! Azzal semmit sem érsz. Csak ne egyél zsíros,cukros ételeket, és szerezz be egy otthoni edzős kazettát/dvdt. Nem drágák. Így le tudsz fogyni. Nem gyorsan, de hatásosan... Az fontos, hogy az edzések után mindig nyújts, mert ha nyújtasz, úgy ég a kalória, ha nem, akkor pedig izom rakódik rád, amitől még több lesz a súlyod. Hajrá! Menni fog.
2010. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

60 körül lenne az ideális súlyod.


Sokat a táplálkozással tehetsz. Ne egyél fehér lisztből készült ételeket, se édességeket, se cukros üdítőket, helyette min. 2 liter vizet.

Egyél minél több zöldséget, sovány húsokat, pl hal, csirkemell. Lefekvés előtt 3 órával már ne egyél lehetőleg.

A mozgás is fontos lenne pedig, bicajozás, úszás, kocogás, kiadós séta, amit épp szeretsz vagy időd engedi, de fontos lenne a rendszeresség.

Napi 5ször egyél, hogy az anyagcseréd ne álljon le.

2010. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Járj aquafitnessre, ha teheted és vidd magaddal a kisfiadat is élvezni fogja a vizet, főleg most, nyáron.


[link]

2010. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 170cm vagyok. 64 kg, de egyáltalán nem vagyok elégedett az alakommal, hiába beleesik az ideális testsulyba. Nagy a fenekem, a csipőmön zsirpárnák vannak (nem kevés), a combom is összeér :D...az egyik barátnöm viszont 165 cm, és 65kg, mégis nagyon csinos. Itt sokminden közrejátszik. Pl. nekem kicsi a mellem, neki meg jó nagy :D

Szóval én azt ajánlom nézz bele a tükörbe és ha nem tetszel magadnak akkor tornázz, diétázz kicsit. Ezt annyira nem a számok(kilogrammok) döntik el!

2010. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem vészes az alakom. igaz van mit fogni rajtam, de olyan nőies és arányos. Semmim sem túl nagy. Van mellem, nem kicsi, de nem is lóg, pedig már 13 hónapja szoptatok. Van egy kis hasam is, de az sem olyan vészes.A popsim kerek, formás. Széles a csípőm, de az genetikai adottság, a családban mindenkinek széles. A combjaim felül összeérnek, az kicsit vastag, de nem mondanám, hogy gát.


A férjem szerint nagyon csini vagyok, más irigykedne rám. Nem szeretnék olyan "modell alkatú" lenni, mert az nekem sem tetszik, csak egy kicsit fogyni szeretnék. Csak kb úgy 70 kilóra. Ahhoz miket kellene tennem?

2010. júl. 2. 17:26
 6/6 anonim válasza:
én 170 centi vagyok, 52 kg körülbelül. nemvagyok egy telt típus mell-ügyileg(sajnos)..
2010. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!