Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap alatt lehet fogyni úgy...

Krisztii233 kérdése:

2 nap alatt lehet fogyni úgy hogy picit mozgunk de nem eszünk semmit? *150 cm kerül vagyok,45 kg)

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat kérek akik nem írják azt hogy hülye vagyok stb...

Aki tudja a kérdésemet akkor írjon választ! Előre is köszönöm mindenkitől! :3



2019. febr. 23. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nem sok van. Lefogysz 1-2kgt azonnal visszamegy. Plus elsőnek a víz távozik. Én nem tenném... felesleges és nem is látványos. Meg Neked minek? :) teljesen jó a testtömeged
2019. febr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két nap alatt kb 1-2 kilóval lenne kevesebb a súlyod, de ez csak vízveszteség, az alakodon semmi nem változik, viszont nagy eséllyel annyira legyöngülsz, hogy folyamatosan fejfájásod lesz illetve nem bírsz semmit csinálni, mert nincs eröd hossá!
2019. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* hozzá
2019. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pici mozgással semmi értelme, mert csak víz távozik ennyi idő alatt. Sportolók képesek 5 kilót is leadni ennyi idő alatt több órás kemény edzéssel, vagy az F1 pilóták egy futam alatt, de ez extrém terhelés, amire egy átlag ember nem képes.
2019. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát pedig hülye vagy.

És örülj, hogy ezt írtam, és nem a privát véleményemet.

2019. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Laposabb lesz a hasad mert kiürül a gyomrod, a beleid.

Mivel 7000kcal 1kg zsír, így mondjuk evés nélkül 5-6 óra intenzív mozgás kéne ahhoz, hogy lemenjen 1kg. Persze ez elmélet, gyakorlatilag erre képtelen vagy.

Tehát 2 nap nem evéssel semmit nem fogsz.

2019. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez verseny előtti fogyasztásnak is rossz így.
2019. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit akarsz elérni ezzel?

Rosszul éreznéd magad

2019. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Inkább a sport legyen több, de az evés mindenképp legyen meg. Ha az alakodon akasz javítani, akkor a semmit evés és semmittevés a legrosszabb. Az izom ugyanúgy elmegy ezzel, pedig az adja a szép alakot.

2 nap a konditeremben? Hús és tejtermékek, zöldségek evése és cukros zsíros ételek kerülése? Azok helyett lehet gyümölcsöt. Kávé helyett gyümölcslé.(pl. Narancslé vagy citromos-gyömbéres víz.)

Az biztos, hogy a közérzeted jobb lesz. És önbizalmat is kapsz. Főleg ha megtalálod benne az élvezetet. Lépd túl a határaidat, és ne sajnáld a tested. Ha az evés kimarad azzal csak elerőtlenedsz és még rosszabbul érzed magad. És mégcsak meg se éri. Evés+sport+szeretet=+önbizalom, elkezded a célodat látni közeledni, de nem a jelenlegin depresszióskodsz. Lendület és élet. +erő

Hajrá!

2019. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kilóban igen, de látszani nem fog, mert ez nem igazi fogyás, csak kiürülnek a beleid. Egyébként meg el fogsz ájulni.
2019. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!