Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy nem szeretem a gyümölcsöket...az epret és azt a ropogós zöld almát eszem meg...gondolom így előbb-utóbb vitaminhiányom lesz...(zöldség bármi jöhet..:))
2010. jún. 30. 17:23
 1/8 clint ***** válasza:
zöldség, nincs felső határ!!! és amugy létezik vitamin tablettás formában is....
2010. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
natúr ananász is nagyon finom, barack? rostok, vitaminok, cukor kell!
2010. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Icipici korom óta nem eszek meg semmilyen gyümölcsöt.Gondoltam fogyokúránál csak fontosak...ezért kérdeztem.
2010. jún. 30. 17:36
 4/8 clint ***** válasza:

én sem szeretem a gyümölcsöket, sima zöldségből is lehet fedezni, sőt a zöldségek vitamintartalma jobb is. Egyedül a c-vitamintartalom ami erős a gyümölcsökben, főleg az eperben.

De azokat lehet fedezni tablettákból, pezsgőtablettából bárhonnan. A cukor meg nem tudom miért kéne.

Főleg a gyümölcscukor ami a leghaszontalanabb, ezt tanulom az egyetemen semmire sem jó, kedves előttemszoló!

2010. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"gyümölcscukor ami a leghaszontalanabb, ezt tanulom az egyetemen"


Hát igen! Lassan oda jutunk hogy semmit se ajánlatos enni mert minden káros!Így aztán makkegészségesen éhenhalunk.

2010. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
ez azért nem igy van.. a gyümölcs nem káros, én ilyent nem irtam.. Csak azt, hogy a benne lévő cukor haszontalan... pl nem serkenti az agyat... Pl az izomzat nem tudja hasznositani, ezért könyebben hízol tőle. stb-stb. De attól, még egy vitamindús és finom dolog. Nem mérgező:)
2010. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt ne mondd kedves egyetemista, hogy a cukor nem fontos! gépészmérnök vagyok, de nem meséld be nekem, hogy nem fontos :)
2010. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:
a gyümölcsben lévő cukor neked miért fontos gépészmérnök...?
2010. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!