Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanatok még tippeket...

Ajánlanatok még tippeket szálkásításhoz? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Mar regota oda figyelek a taplalkozasomra, sokat sportolok es edzek pluszban kondiban, ugy gondoltam elkezdek mellette szalkasitani, de hogy is mondjam pusztulat rosszul megy. Nagyon fáradt és erőtlen vagyok arról nem is beszélve hogy a protein utan küzdök hogy bent maradjon, azt olvastam ha valaki verszegeny es asvanyanyag hiányos annak nem ajanlott ez a szigoru dieta , na hat en Mindketto vagyok de nem szeretnem ez miatt feladni. Ki mit javasol ? Hogyan tovabb ? 19L
2019. jan. 23. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl keveset eszel?

Az egészséges étkezésnek segítenie kellene a vérszegénységeden és az ásványanyag hiányodon.

Egyél megfelelő mennyiséget.

2019. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már fennáll a hiányállapot, nem elég az egészséges táplálkozás, pótolni kell, tablettával. Menj orvoshoz és csináltass vérképet, utána diétázhatsz, miután megbeszélted az orvossal.
2019. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben MINDIG egészségesen KELL enni, persze 1-1 csaló nap közbe jöhet, és igen, tablettával is kell pótolni a tápanyaghiányt, de ehhez nem értek.

Egyél 1300 kcalt, és le fogsz fogyni, csak türelem, ilyenkor nehezebb már fogyni, de le fogsz fogyni hidd el.

2019. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magasság, súly? Mennyi kalóriát eszel most, és mióta? Minek a protein, és milyen fehérje van benne? Inkább egyél (vörös) húsokat és néha egy kis májat, ha vérszegény vagy, ezekben nem csak vas van, hanem olyan vitaminok, nyomelemek is, amik segítik a felszívódását.
2019. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!